1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 62425
تاریخ ثبت : 1397/01/14-10:06

حاشیه اتوبان و مترو شهید سلطانی بهسازی شد

مدیر منطقه 2 شهرداری کرج گفت: حاشیه اتوبان و مترو شهید سلطانی با انجام عملیاتی چون رنگ آمیزی دیوارها و نرده ها و احداث فضای سبز بهسازی شد.
سید رضا فیض در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، از بهسازی و رنگ آمیزی حاشیه مترو شهید سلطانی و اتوبان تهران - کرج خبر داد و گفت: این بهسازی رنگ آمیزی دیوارهای بتنی، گاردریل ها، نرده ها و پل های نصب شده در اتوبان و حاشیه مترو میدان شهید سلطانی، احداث فضای سبز و ساماندهی حاشیه مترو و پایانه شهید سلطانی را شامل می شود.

وی با بیان اینکه اقدامات مذکور به منظور سهولت تردد مسافرین و شهروندان انجام شده است، مطرح کرد: از بدو حضورم در منطقه 2، احداث فضای سبز اطراف ایستگاه مترو میدان شهید سلطانی در دستور کار قرار گرفته که انجام آن در ایام نوروز، به زیبایی بصری محدوده مذکور هنگام تردد شهروندان افزود.

به گفته مدیر منطقه 2 شهرداری کرج، با اجرای طرح های عمرانی، موضوع حفظ فضای سبز و ارتقاء آن در کنار توسعه شهری مورد توجه قرار گرفت.

فیض همچنین از انجام عملیات جمع آوری نخاله و جداره های بتنی و نیز خاکریزی و نرده گذاری در حاشیه اتوبان پس از سال ها غفلت خبر داد.

وی اظهار داشت: اقداماتی چون جمع آوری نخاله به متراژ چهار هزار و 840 متر مکعب، جمع آوری جداره های بتنی به طول 700 متر، خاکریزی به متراژ 6 هزار و 902 متر مکعب، نرده گذاری به متراژ 700 متر و رنگ آمیزی تمام جداول و دیواره های سطح منطقه انجام شده است.

مدیر منطقه 2 شهرداری کرج افزود: اقدامات مذکور در محدوده های عرصه شهید سلطانی و ورودی امام زاده حسن (ع)، ورودی اتوبان و حاشیه شمالی اتوبان حد فاصل کشتارگاه تا آتش نشانی صورت گرفت.

 
مینا صدیقیان
بهسازی مترو اتوبان منطقه 2 حفظ فضای سبز توسعه شهری
تعداد دفعات مشاهده شده : 456
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.