1397/10/30

. يكشنبه

1/20/2019
کد مطلب : 62417
تاریخ ثبت : 1397/01/12-12:53

آغاز جشنواره لاله ها در ایام نوروز اقدام بسیار خوبی بود

استاندار البرز گفت: همزمان شدن جشنواره لاله ها با ایام نوروز اقدام خوبی بودکه از سوی شهردار کرج انجام شد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدعلی نجفی در بازدید از ششمین جشنواره لاله هادر پارک شهید چمران کرج با تبریک دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی، اظهار کرد: بعد از پیروزی جمهوری اسلامی شعار استقلال و آزادی شکل گرفت و تثبیت نظام جمهوری اسلامی با رای ۹۸.۲ درصد در آن زمان محقق شد.
 
وی گفت: امروز توفیق حاصل شد تا از نزدیک زحماتی که سازمان سیما و منظر شهرداری کرج در کنار بخش خصوصی برای ایجاد و راه اندازی ششمین جشنواره لاله های کرج متقبل شدندرا ببینم. 

استاندار البرز با اشاره به اینکه باید شرایطی ایجاد شود که مردم بتوانند از جاذبه های طبیعی استان بهره مند شوند، تاکید کرد: پشتوانه بسیار خوبی در بخش کشاورزی و تولیدات باغی در استان وجود دارد، همچنین مراکز تحقیقاتی بزرگ و ملی مختلف که طی سال ها در البرز شکل گرفته است شرایط را برای استفاده شهروندان از جاذبه های طبیعی استان فراهم می کند.

مجمد علی نجفی افزود: درصدد تقویت مجموعه های مختلفِ بخش کشاورزی هستیم و در کنار این موضوع اهتمام ویژه ای برای فراهم کردن بستر صادرات گل و گیاه و گسترش گلخانه ها وجود دارد.
 
وی خاطرنشان کرد: به همین سبب امسال فضای صادراتی در فرودگاه پیام تقویت می شود و روز گذشته نیز شاهد یک پرواز بزرگ باری در این فرودگاه بودیم که نوید بخش اقدامات ثمربخش آینده خواهد بود.


سعیده سرحدی

شهرداری استاندار بازدید
تعداد دفعات مشاهده شده : 517
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.