1397/10/27

. پنج شنبه

1/17/2019
کد مطلب : 62413
تاریخ ثبت : 1397/01/09-12:48
معاون خدمات شهری کرج خبر داد:
افزایش 8 برابری اعتبارات زیست محیطی شهرداری کرج

معاون خدمات شهری کرج از افزایش نزدیک به هشت برابر اعتبارات زیست محیطی در بودجه سال 97 معاونت خدمات شهری نسبت به سال گذشته خبر داد و این اقدام را محصول نگرش بسیار مثبت و تخصصی اعضای شورای اسلامی شهر کرج به مباحث زیست محیطی عنوان کرد.
حسن مدیرروستا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام اینکه مباحث زیست محیطی در شهر کرج از اهمیت و ضرورت خاصی برخوردار است، اظهار داشت: نگرش صحیح و حساسیت اعضای شورای اسلامی شهر کرج به این موضوع، باعث شد در مباحث بررسی بودجه سال 97 این دستگاه، موضوع محیط زیست به صورت ویژه دیده شود و اعتبارات این بخش در حوزه معاونت خدمات شهری به مقدار چشمگیری افزایش پیدا کند.

مدیرروستا رقم تصویب شده برای این امر در اعتبارات سال 97 شهرداری کرج را بیش از 8 میلیارد تومان عنوان کرد.

وی گفت: بخش قابل توجه این بودجه برای موضوعات تحقیقی و پژوهشی در نظر گرفته شده و اعتبار تخصیصی مطابق با برنامه های پیش بینی شده بوده است.

معاون خدمات شهری کرج ضمن تقدیر از شورای شهر و حمایت شهردار کرج برای توجه ویژه به موضوعات زیست محیطی اذعان داشت: بودجه برای این امر در سال گذشته کمتر از یک میلیارد تومان بود که با نگاه کارشناسی و تخصصی اعضای شورا به ویژه ریاست کمیسیون محیط زیست این پارلمان شهری، رقم فوق به بیش از 8 میلیارد تومان رسید.

به گفته مدیرروستا، بخشی از این اعتبارات در حوزه عمرانی و بیشترین میزان بودجه تخصیصی، در حوزه مطالعات و تحقیقات زیست محیطی صرف خواهد شد. این امر دست مجموعه شهرداری کرج را برای پرداختن تخصصی و حرفه ای به موضوعات زیست محیطی، فرهنگسازی و هزینه کرد در حوزه اجتماعی باز نگه می دارد.
 

عادله سادات ارشادی

اعتبارات زیست محیطی شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 479
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.