/ - 1397/12/01 - . چهارشنبه - 2/20/2019
کد مطلب : 61791
تاریخ ثبت : 1396/11/29-12:03
سال آینده؛
بزرگراه ها و شریان های اصلی به صورت تصویری نظارت می شوند

قائم مقام شهردار کرج از مجهز شدن بزرگراه ها و شریان های اصلی و درجه دوم به نظارت تصویری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مهندس محمد کریم شفیعی در نشست خبری با اصحاب رسانه که پیش از ظهر امروز (29 بهمن) در سالن شهدای شهرداری کرج برگزار شد، با اشاره به اینکه سه بخش اصلی برنامه عملیاتی شهرداری کرج شامل؛ توسعه پایدار و محیط زیست، شفاف سازی و ارائه اطلاعات دقیق به شهروندان و رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع است.

وی افزود: اولویت بودجه ریزی شهرداری کرج برای سال آینده درخواست های مردم و نیازهای آنان در محلات بر مبنای تماس های شهروندان با سامانه های ارتباطی شهرداری از جمله 137 است.

قائم مقام شهردار کرج به  افتتاح دو خط بی آر تی در خیابان شهید بهشتی کرج در هفته های جاری خبر داد و گفت: طبق استاندارها، هر شهروند باید در شعاع 350 متری، به یکی از امکانات حمل و نقل عمومی دسترسی داشته باشد.

ضرورت هوشمند سازی حمل و نقل شهری

وی با بیان اینکه حداکثر دسترسی به ایستگاه های اتوبوس و تاکسی مد نظر ماست، بیان کرد: در راستای دستابی به این مهم مجوز افزایش 200 دستگاه اتوبوس را دریافت کرده ایم.

مهندس شفیعی تصریح کرد: هوشمندسازی و مهندسی حمل و نقل و ترافیک شهری با مشارکت پلیس راهور و شهرداری از طریق فعالسازی مرکز کنترل ترافیک شهرداری کرج انجام شد.

وی در پایان گفت: تمامی تقاطعات و مسیرها توسط دوربین ها رصد می شود و محدوده طرح زوج و فرد به صورت مکانیزه کنترل و اعمال قانون می شود.

قائم مقام شهردار کرج خاطرنشان کرد: امید است در سال آینده بزرگراه ها و شریان های اصلی و درجه دو به نظارت تصویری مجهز می شوند.

 

سعیده سرحدی

قائم مقام شهردار نشست خبری
تعداد دفعات مشاهده شده : 597
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.