/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 61649
تاریخ ثبت : 1396/11/22-17:42

حماسه حضور، برگ زرین دیگری به تقویم تاریخ انقلاب افزود

امروز 22 بهمن سال 1396، بار دیگر عطر خوش آزادی در مسیر جشن اوج و بالندگی انقلاب به مشام سیل خروشان مردم کرج رسید و دیگر بار برگ زرینی به افتخارات تاریخ این انقلاب افزوده شد.
پایگاه خبری مدیریت شهری کرج_مینا صدیقیان: حضور چشم نواز حق جویان در میان هجمه فرهنگی و خودنمایی تمدن ضد ارزشی غرب، مشت کوبنده ای بر دهان یاوه گویان سلطه جو شد و صاحبان اندیشه های مادی را به شگفتی واداشت و نیز قدرت عظمت ایرانیان سرافراز را به رخ جهانیان کشید.
 
با وجود تحولات جهانی و تحریم های ظالمانه دشمنان علیه ملت ایران، این حماسه حضور بارقه امید را در دل میلیون ها انسان آفرید و این سربلندی، موجبات سرافکندگی دشمنان را فراهم کرد.
 
با قیام ملت یکپارچه و خستگی ناپذیر ایران، جهان بار دیگر شاهد تجدید بیعت ایرانیان با آرمان های رهبر کبیر انقلاب بود که با بهره گیری از دین مبین اسلام در رویارویی با استبداد شاهنشاهی فصل جدیدی از حیات سیاسی ایران را رقم زد.
 
با ورود انقلاب به چهارمین دهه از حیات خود، مردم قدرشناس کلان شهر کرج سرافرازانه و پرشکوه تر از گذشته در حماسه ای انکارناپذیر و چشمگیر شرکت کردند و با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر به بیگانگان تفهیم کردند که توطئه های نظامی و اقتصادی مانع پاسداری ملت ایران از انقلاب اسلامی نخواهد شد.
 
جوان 20 ساله ای در مسیر راهپیمایی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، گفت: ما جوانان باید در راهپیمایی های عظیم و باشکوه 22 بهمن شرکت کنیم تا با حضور خود مشت محکمی بر دهان دشمنان ایران سرافراز بزنیم.
 
دختر جوانی در مسیر راهپیمایی در خصوص حضور مردم در راهپیمایی بیان کرد: امسال حماسه حضور مردم پرشورتر از سال های گذشته بود که امیدواریم این روند تداوم یابد و گفتنی است که ما تا آخر ایستاده ایم. 

برغم‌ تهاجم فرهنگی دولت های غربی و تشویق جوانان به انجام فعالیت های ضدانقلابی، باز هم شاهد حضور پرشور پیر و جوان، زن و مرد و دیگر اقشار جامعه در این جنبش فکری و سیاسی در کلان شهر کرج بودیم.
 
انقلاب ما از جمله پدیده های کم نظیری است که موج عظیمی در دنیا ایجاد کرد و به سبب ماهیت فوق مادی و اهداف بلند الهی، برخی ملت ها را به خود جذب و عده ای کوته فکر که از این تحول شگرف احساس خطر کردند را دفع کرد.
 
مرد جوانی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفتگو با خبرنگار مدیریت شهری کرج گفت: کشورهایی که نمی توانند ببینند ایران روی پای خود ایستاده، هیچ موقع ساکت نمی مانند اما یاوه گویی های آنان، به دلیل آگاهی و بیداری ملت ایران تاثیری برآنان ندارد.
 
خانم جوانی که به همراه همسرش در راهپیمایی شرکت کرده بود اظهار داشت: تا زمانی که ملت ایران در صحنه حضور داشته باشند، راه حضرت امام خمینی (ره)، شهدا و مقام معظم رهبری ادامه دارد و این حماسه عظیم هر سال با شکوه هرچه بیش تر برگزار می شود.
 
خانم دیگری که در راهپیمایی شرکت کرده بود در این رابطه چنین گفت: دشمنان یک فضای روانی ایجاد کرده اند تا بتوانند در فضای مجازی از این جریان سوءاستفاده کنند و حضور مردم را کمرنگ جلوه دهند اما شکست خوردند.
 
دختر جوانی که پرچم ایران را در دست داشت در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: مردم ایران ثابت کرده اند که پشت نظام و رهبری ایستاده اند و مسائلی چون مشکلات اقتصادی و معیشتی نمی تواند آن ها را از اصل نظام که حفظ آرمان های انقلاب اسلامی می باشد جدا کند.
 
راهپیمایی عظیم 22 بهمن که همه ساله با شکوه هرچه بیش تر برگزار می شود، نشان دهنده عزم راسخ ملت ایران است و این حضور پرچم داران انقلاب رعب و وحشت را در دل دشمنان اسلام و انقلاب ایجاد می کند که این امر باید برای نسل های آینده سرمشق قرار گیرد.

٢٢بهمن کرج راهپیمایی
تعداد دفعات مشاهده شده : 476
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.