/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 61634
تاریخ ثبت : 1396/11/21-18:59

استقرار کلیه عوامل و نیروهای منطقه 5 شهرداری کرج در ساختمان جدید

مدیر منطقه 5 شهرداری کرج از بهره برداری ساختمان جدید این منطقه پس از مدتها کش و قوس در تکمیل این پروژه مدیریت شهری خبر داد و گفت: هم اکنون همه مدیران و پرسنل در ساختمان جدید مستقر شده اند.
سیدمحمدجواد حسینی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بیان داشت: این ساختمان از سال 92 برای احداث ساختمان اداری منطقه در نظر گرفته شده بود اما متاسفانه و به دلایل متعدد، تکمیل و بهره برداری از ساختمان به تعویق افتاده بود.

وی افزود: با حمایت مجموعه مسئولین مدیریت شهری به ویژه رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار، این پروژه هم اکنون با حضور 24 ساعته عوامل و پیمانکار به بهره برداری رسیده است.

حسینی با اشاره به اینکه افتتاح رسمی ساختمان ظرف هفته جاری انجام می گیرد، ادامه داد: این مجموعه با اعتباری معادل 92 میلیارد ریال، راه اندازی شده و از این پس شهروندان می توانند امور خود را از این محل پیگیری کنند.

به گفته حسینی، ساختمان سابق منطقه، در صورت صلاحدید و تایید مسئولان، به یکی از کمیسیون های مربوط به شهرداری اختصاص داده خواهد شد.

وی، با اشاره به اینکه عوامل اجرایی پروژه به صورت سه شیفت عملیات احداث طرح را ظرف مدت کوتاهی به پایان رساندند، تصریح کرد: در زمانی نزدیک به 15 روز عملیات اجرایی معادل 6 ماه در این طرح انجام شد. این امر با لحاظ قرار دادن و رعایت همه استاندارد و اصول فنی ساخت و ساز انجام گرفته است.

مدیر منطقه 5 شهرداری کرج، ضمن تقدیر از همه شهروندان، مسئولان و نیروهایی که برای این امر تلاش کردند، افزود: ساختمان جدید منطقه که بخصوص با پیگیری ساکنان، تاسیس شد نبش خیابان مصطفی خمینی واقع شده و با جدیت و دقت پاسخگوی درخواست ها و امور شهروندان و مراجعه کنندگان خواهد بود.

عادله سادات ارشادی

ساختمان اداری منطقه 5 شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 575
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.