/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 61633
تاریخ ثبت : 1396/11/21-18:45
مدیر کل ارتباطات عنوان کرد:
تولید بیش از 150 محتوای فرهنگی با محور انقلاب اسلامی ایران

مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج گفت: تولید بیش از یکصد و پنجاه محتوای فرهنگی با محوریت پیروزی انقلاب اسلامی ایران و آثار آن طی ایام الله دهه فجر در اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج انجام گرفته است.
سیدعلیرضا موسوی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این خبر را اعلام کرد و افزود: این تولیدات در قالب خبر، یادداشت، کلیپ، فایل های صوتی، تصویری، مصاحبه، نصب بنر و نظایر آن به شهروندان ارائه شده است.

موسوی اضافه کرد: همه این اقدامات به منظور توسعه اهداف انقلاب اسلامی ایران و آشناسازی نسل های گوناگون با تلاش های انجام گرفته پس از این رخداد تاریخی انجام گرفته است.

وی، با اشاره به اینکه نصب بنرهای مناسبتی و اکران تبلیغات محیطی بخش دیگری از اقدامات این اداره کل در روزهای دهه فجر بوده است، اوج فعالیت های مرتبط با این موضوع را در آستانه روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و شرکت شهروندان در راهپیمایی 22 بهمن ماه عنوان کرد.

به گفته این مسئول، کوشیده شده است با ارائه کلیپی از دستاوردهای مدیریت شهری کرج و انقلاب اسلامی ایران، تاثیر این انقلاب را در خدمت رسانی به شهروندان و تلاش بی شائبه مدیریت شهری برای ارائه خدمات شایسته به آنان به جلوه درآوریم.

موسوی افزود: امیدواریم با تلاش و همتی که از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری کرج به کار گرفته شده شاهد هر چه باشکوه تر برگزار شدن راهپیمایی مردمی و به جلوه درآمدن استقلال و اتحاد ملت ایران در مقابل همه ملت های سلطه گر باشیم.

عادله سادات ارشادی

تولید محتوا فرهنگی دهه فجر شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 543
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.