1397/07/29

. يكشنبه

10/21/2018
کد مطلب : 61097
تاریخ ثبت : 1396/10/21-12:46

معاون مالی اقتصادی منطقه 9 کرج معارفه شد

طی مراسمی با حضور جانشین معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج، مدیر منطقه 9 کرج و جمعی از مسئولین واحد ها، نوشین عظیمی آزاد به عنوان معاون مالی و اقتصادی منطقه 9 شهرداری کرج معارفه شد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در این مراسم نوشین عظیمی آزاد به عنوان معاون جدید مالی و اقتصادی منطقه 9 شهرداری کرج معرفی و سید جواد موسوی از سمت خود تودیع شد.

عباس حق محمدلو، مدیر منطقه 9 شهرداری کرج  در این مراسم گفت: جابجایی در دستگاهها و سازمانها به ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و فراهم آوردن بسترهای توسعه و آبادانی کمک می کند.

این مسئول افزود: تلاش می شود درآمدهای پایدار در شهرداری با نوسانات بازار مسکن از نظر درآمدها دچار مشکل نشود.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی سید جواد موسوی در منطقه طی دوران تصدی شیوه و عملکرد وی درخصوص خدمت رسانی به شهروندان منطقه را مثبت ارزیابی کرد و برای عظیمی آرزوی  موفقیت کرد.

احمد رضا جمشیدی، جانشین معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج نیز در این مراسم با قدردانی از عملکرد مطلوب موسوی  اظهار داشت: تجربیات ارزنده، سلامت و دقت نظر، بستر رشد و ارتقای این حوزه را فراهم کرد.

وی گفت: امید می رود با حضور معاونت جدید این واحد، شاهد استمرار این روند در منطقه 9 کرج با توجه به حساسیت ویژه و ارتباط تنگاتنگ با زندگی شهروندان باشیم.

جانشین معاون مالی و اقتصادی شهرداری کرج در پایان اظهارداشت: رویکرد و نگاه ما در این حوزه صیانت و حفظ ارزشهای اسلامی و کرامت از پرسنل خدوم شهرداری است.

 
تودیع معارفه منطقه 9 شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 780
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.