1397/07/29

. يكشنبه

10/21/2018
کد مطلب : 61096
تاریخ ثبت : 1396/10/21-12:36

معاون مالی و اقتصادی منطقه 4 شهرداری کرج منصوب شد

طی آئینی مراسم معارفه معاون مالی و اقتصادی منطقه 4 شهرداری کرج باحضور جمشیدی قائم مقام معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج، امیر حسین کاظمینی مدیر منطقه، مسئولین نظارتی، معاونین و جمعی از مسئولین داخلی منطقه 4 شهرداری کرج برگزار شد .
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، کاظمینی مدیر منطقه 4 شهرداری کرج ضمن عرض خیر مقدم به علی خوشگرد، معاون مالی اقتصادی جدید منطقه، از زحمات محمد رضا زاده نور تقدیر کرد و گفت: از زمان حضور زاده نور در معاونت مالی و اقتصادی منطقه 4 شهرداری کرج، شاهد اتفاقات خوب، عملکرد مطلوب و ارائه آمار موفقیت آمیز و موفق به کسب رتبه اول درآمدی در ماههای اخیر بوده ایم.

این مسئول در ادامه ضمن تشکر از زحمات بی شائبه زاده نور ، برای وی در سمت جدید به عنوان  مدیر کل درآمد شهرداری کرج آرزوی توفیق نمود .
 
وی  اظهار داشت: اطمینان کامل دارم زاده نور الگوی مناسبی برای همه پرسنل در زمینه های خلق نیک، سعه صدر و تکریم ارباب رجوع بوده و تمام تلاش خود برای ایجاد تعامل با همکاران و ارباب رجوعان را به کار گرفته و وجدان کاری، عدالت، صداقت وخدمت را سرلوحه گفتار و کردار خود قرار داده و همه تلاش خویش را در جهت جلب رضایت ایزد متعال به کار بسته و همواره شادابی و نشاط را در محیط کار ترویج نموده است.

مدیر منطقه 4 شهرداری کرج در این جلسه با اشاره به سوابق و کارنامه مثبت علی خوشگرد در حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری کرج  گفت: یقین دارم با حضور وی تمامی امورات تکریم ازباب رجوع ، روان سازی در پاسخگویی و انجام امورات محوله در اسرع وقت، همانند گذشه به نحو مطلوب انجام خواهد شد.
 
جمشیدی قائم مقام معاونت مالی و اقتصادی شهرداری کرج نیز از زاده نور به عنوان یکی از نیروهای ارزشی  در حوزه معاونت مالی و اقتصادی یاد کرده و از زحمات وی در منطقه 4  قدر دانی کرد و ضمن آرزوی توفیق برای خوشگرد درسمت معاون مالی و اقتصادی منطقه 4 شهرداری کرج  ورود وی را به این حوزه تبریک گفت.

در ادامه زاده نور هم ضمن عرض خیر مقدم به جمشیدی و آرزوی موفقیت برای خوشگرد از همکاری همه جانبه کاظمینی و همراهی همکاران در جهت پیبشبرد اهداف تعریف شده و جذب حداکثری بودجه گفت: با ایجاد انعطاف در قانون بدون زیر پا گذاشتن قانون و با ایجاد تعامل می توانیم  در جهت تحقق ارائه خدمات هرچه بیشتر که از وظایف ذاتی شهرداری می باشد، گامهای مثبتی برداریم.

خوشگرد معاون مالی و اقتصادی جدید منطقه هم گفت: امیدوارم با رهنمودهای کاظمینی مدیر منطقه و همکاری و همراهی همکاران رهروی زاده نور باشم و تمام تلاش خود را جهت پیشبرد اهداف پیش بینی شده مجموعه به کار خواهم بست.
 
درپایان با اهدای لوح و هدیه ای از زحمات زاده نور در سمت معاونت مالی و اقتصادی منطقه 4 تقدیر شد.


تودیع معارفه منطقه 4 شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 692
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.