1397/07/29

. يكشنبه

10/21/2018
کد مطلب : 61094
تاریخ ثبت : 1396/10/21-12:14

حضور داوطلبانه سمن ها در طرح بهبود نگهداشت منطقه 9 کرج

معاون و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج از حضور داوطلبانه سازمان های مردم نهاد و سمن ها در طرح بهبود نگهداشت منطقه 9 شهری خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سید علی اکبر میروکیلی با اعلام این خبر عنوان کرد: مشارکت سازمان های مردم نهاد با مدیریت شهری، عاملی مهم در راستای رسیدن به توسعه ای پایدار است و نهادینه شدن طرح های توسعه شهری نظیر طرح بهبود نگهداشت شهر کرج را به دنبال دارد.

معاون و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج گفت: بر این باوریم که استفاده از توان سازمان های مردم نهاد، نقش بسزایی در پیشبرد اهداف شهری دارد و حمایت از روحیه کار دواطلبانه این عزیزان، ضمن رفع موانع و چالش های پیش رو، اجرای بهتر امور را با اتخاذ راهکارهای مناسب میسر سازد.

این مسئول ادامه داد: نقش‌آفرینی سمن‌ها در پیگیری مسائل شهری، فرهنگی، آلودگی هوا، محیط زیست، آسیب های اجتماعی و سلامت عمومی بسیار موثر است از این رو، فردا 22 دی ماه سال جاری، شاهد حضور داوطلبانه سازمان های مردم نهاد در طرح بهبود نگهداشت منطقه 9 خواهیم بود.

وی یادآور شد: شهرداری کرج به دنبال آن است تا با فراهم ساختن بسترهای لازم برای سازمان های مردم نهاد، زمینه همکاری خود را با سمن ها افزایش دهد و طرح ها و برنامه های مجموعه را باهمراهی آنها به سرانجام موفق برساند.حضور داوطلبانه سمن ها طرح بهبود نگهداشت منطقه 9 کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 245
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.