1397/07/29

. يكشنبه

10/21/2018
کد مطلب : 61074
تاریخ ثبت : 1396/10/20-13:43
در پی ملاقات مردمی شهردار کرج:
مشکلات اهالی منطقه 4 کرج مرتفع شد

طی نشست مردمی دکتر نصیری شهردار کرج با شهروندان منطقه 4 در مسجد امام حسن مجتبی (ع) به مطالبات اهالی این منطقه پاسخ داده شد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری شهردار کلانشهر کرج، عنوان کرد: تدوین برگزاری ملاقات های مردمی مسجد محور با هدف اتخاذ تصمیم های کاربردی و اصولی به منظور رفع مشکلات و معضلات مطرح شده از سوی شهروندان و ارتقاء سطح خدمت رسانی حوزه های تحت پوشش شهرداری، برگزار می شود.

وی، تسریع درتملک املاک واقع درطرح تعریض بلوار ولیعصر(عج) و رسیدگی به تنظیف و پاکسازی معابر و ساماندهی دستفروشان را از خواسته های اصلی شهروندان این منطقه طی این دیدار عنوان کرد.

پاسخ به مطالبات اهالی حسین آباد در ملاقات مردمی شهردار کرج

ساماندهی دستفروشان و رفع معضلات سدمعبر و بهسازی روشنایی در پیاده روها  از جمله اقداماتی می باشد که پس از دیدار مردمی شهرداردر منطقه 4 کرج صورت گرفت.

نصب چراغ راهنمایی و رانندگی در تقاطعات، ترمیم و مرمت آسفالت معابر و رفع  معضل ترافیک همچنین نظافت و رفت و روب روزانه از دیگر اقداماتی است طی درخواست های شهروندان اجرایی شده است.

 همچنین طی این دیدار افزایش تعداد سطل های زباله مکانیزه در سطح منطقه نیز طبق مطالبات مردم در ملاقات مردمی شهردار کلانشهر کرج انجام شد تا بتوان از این طریق خدمات شایسته ای را به ساکنان ارائه داد و رضایتمندی آنها را جلب کرد.

مطالبات شهروندان در دیدار مردمی شهردار شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 361
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.