1397/07/29

. يكشنبه

10/21/2018
کد مطلب : 61065
تاریخ ثبت : 1396/10/20-11:21

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از شهرداری کرج تقدیر کرد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اقدام موثر و ارزشمند شهرداری کرج برای تاسیس "مرکز تسهیل گری و توانمند سازی کسب و کارهای نوپا" قدرانی کرد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز این خبر را اعلام کرد و گفت: محمد جواد آذری جهرمی مقام عالی وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات از شهرداری کرج به دلیل تاسیس "مرکز تسهیل گری و توانمند سازی کسب و کارهای نوپا" تمجید و تقدیر کرد و این مهم را نشان از درایت و آینده نگری این مجموعه دانست.

غلامرضا حمیدی ادامه داد: وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات راه اندازی "مرکز تسهیل گری و توانمند سازی کسب و کارهای نوپا" توسط شهرداری کرج را موجب توسعه اکوسیستم کارآفرینی فناورانه خواند و از این نهاد خدمات رسان برای حمایت از برگزاری رویداد های متعدد کارآفرینی قدردانی کرد.

وی یادآور شد: به گفته مقام عالی وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات، مساعدت مجموعه مدیریت شهری کرج به تاسیس این مرکز در راستای توسعه فرهنگ کارآفرینی در ایران کوچک بوده و بهبود زیست بوم استارتاپی با رویکرد توسعه ارتباطات و انتقال تجربه، نشان از وجود عصاره ای جامع از تلاش موثر در جهت عمل به منویات مقام معظم رهبری است.

وزیر ارتباطات= فناوری اطلاعات تقدیر شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 255
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.