1397/07/29

. يكشنبه

10/21/2018
کد مطلب : 61058
تاریخ ثبت : 1396/10/19-14:19

شهردار کرج به دیدن خانواده شهید دیداری رفت

شهردار کرج با همراهی فرمانده حوزه ۸ بسیج حضرت سید الشهداء، مدیر امور ایثارگران و تنی چند از مدیران شهرداری کرج به دیدن خانواده شهید دیداری رفت و با خانواده این شهید گرانقدر به گفتگو نشست.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر نصیری در این دیدار بیان کرد: دیدار با خانواده های شهدا و حضور در مساجد محلات از جمله برنامه های این مجموعه است تا از این راه بتوان ضمن زنده نگهداشتن یاد شهدا و ارج نهادن به ایثارگری آنان به طور مستقیم با مشکلات مردم آشنا شد و بر اساس خواسته های ضروری اقدامات لازم را عملیاتی کرد.

وی با بیان اینکه دیدار با خانواده های شهدا موجب تقویت روحیه در مسئولان و توجه بیشتر به امور خدماتی شهر و شهروندان می شود، گفت: صبر و شکیبایی مادران شهدا سبب شد تا امروز به آرمان‌های انقلاب و ارزش‌های اسلامی دست پیدا کنیم.

این مسئول با تاکید بر ضرورت الگو قرار دادن رشادت های شهیدان در رفتارها و گفتارها، گفت: مسئولان باید تلاش کنند تا با تحقق این امر به آرمان های شهدا دست پیدا کنند.

نصیری اضافه کرد: حضور در میان خانواده های شهدا موجب افزایش روحیه خدمت رسانی به مدیران شهری نیز می شود و مجموعه مدیریت شهری را در اجرای مهم ترین رسالت خویش که ارائه خدمات گسترده به شهر و شهروندان است یاری می رساند.

شهردار کرج در این دیدار، دستورات لازم را در خصوص  نامگذاری خیابانی به نام این شهیدان والا مقام صادر کرد و خواستار آن شد، مدیران مربوطه اقدامات لازم را اجرایی کنند.

دیدار خانواده شهدا کرج شهرداری
تعداد دفعات مشاهده شده : 509
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.