/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 60180
تاریخ ثبت : 1396/08/23-15:14

طرح های توسعه شهری، توسط شورای راهبری شهر کرج بازنگری می شوند

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج گفت: امضای تفاهم نامه همکاری مشترک و تشکیل شورای راهبری و نهاد برنامه ریزی شهری فی ما بین شهرداری کرج، معاونت شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی، استانداری و اداره کل راه و شهرسازی استان البرز به منظور سیاست گذاری و بررسی طرح های توسعه شهری انجام شد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احدالله احمدی پرگو عنوان کرد: امضای این تفاهم نامه، بازنگری احتمالی طرح های جدید جامع و تفصیلی شهر کرج را با رویکرد توسعه پایدار محقق می سازد و جلسات ماهانه شورای راهبری طرح های توسعه شهری به ریاست معاون شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی و حضور مسئولان شهری و استانی این کلانشهر برگزار می شود.

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج گفت: در این جلسات، طرح های توسعه شهر از جمله طرح تفصیلی جدید شهر کرج که قراردادهای آن توسط شهرداری این کلانشهر به امضا رسیده است بررسی می شود  و در بازه زمانی مناسب نسبت به تصویب این طرح ها اقدامات لازم به عمل می آید.

احمدی پرگو یادآور شد: تشکیل شورای راهبری و نهاد برنامه ریزی شهری کرج باعث می شود، مشکلات شهری و مغایرت های طرح تفصیلی مرتفع شود و توسعه پایدار شهری در حوزه های کالبدی، سیما و منظر شهری، ارتقای کیفیت ساختمان سازی و شهرسازی و مسائل زیست محیطی محقق گردد.

بازنگری طرح توسعه شهری پرگو کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 614
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.