1397/09/19

. دوشنبه

12/10/2018
کد مطلب : 60121
تاریخ ثبت : 1396/08/21-14:44
برای اولین بار در کلانشهر کرج؛
فرآیند صدور پروانه ساختمانی مستند سازی شد

رئیس اداره تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی شهرداری از مستند سازی فرآیند صدور پروانه ساختمانی برای اولین بار در این کلانشهر خبرداد.
رضا بیات در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: این مهم به منظور آگاهی شهروندان از فرآیند صدور پروانه ساختمان، عدم خلاف و پایان کار همچنین کنترل ساخت و سازهای شهری توسط اداره تدوین ضوابط و مقررات شهرسازی شهرداری کرج صورت گرفته است.

وی افزود: رویکرد شهروند محوری، صفحه ای را با عنوان نظام هدایت و کنترل ساخت و ساز شهری در پرتال معاونت شهرسازی و معماری شهرداری راه اندازی کرده است تا موجبات رضایتمندی و افزایش آگاهی شهروندان در امور شهرسازی و تسریع روند اداری در این حوزه را محقق سازد.

بیات عنوان کرد: راه اندازی این صفحه در پرتال معاونت شهرسازی و معماری شهرداری کرج در راستای ارائه اطلاعات و خدمات شهرسازی به شهروندان از طریق تکنولوژی های روز و تحقق اتوماسیون شهرسازی صورت گرفته است؛ از طرفی بسیاری از مراجعین به این حوزه از نبود یک مرجع یا فرآیند کامل برای دریافت پروانه ساختمانی گلایه داشتند که راه اندازی صفحه نام برده کمک شایانی به ارباب رجوع دارد.

وی افزود: در صفحه نظام هدایت و کنترل ساخت و ساز شهری، یک نمودار گردش کار در خصوص روند دریافت پروانه ساختمانی قرار دارد و تمامی آنچه را که یک مراجعه کننده باید در این زمینه بداند به صورت مرحله ای ارائه و تشریح می کند. 

شهرسازی پروانه نظام هدایت شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 536
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.