1397/09/19

. دوشنبه

12/10/2018
کد مطلب : 60097
تاریخ ثبت : 1396/08/17-11:09

مرکز نوآوری علمی کاربردی و صنایع وابسته شهرداری کرج راه اندازی شد

رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری کرج از راه اندازی مرکز نوآوری علمی – کاربردی و صنایع وابسته به این مرکز با هدف پشتیبانی و تسهیل در ایجاد شرکت های فن آور و تجاری سازی ایده های نوآورانه و عملی دانشجویان در استان خبر داد.
علیرضا رحیمی در گفتگو با اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری کرج، زمان افتتاح و راه اندازی این مرکز را اواخر شهریورماه سال جاری ذکر کرد و افزود: افتتاح این بخش برای اولین بار در سطح مراکز علمی کاربردی استان انجام گرفته است.

رحیمی، با اشاره به نرخ بیکاری 13.6 در استان البرز گفت: انتظار داریم با تقویت این گونه مراکز در سایر دانشگاه ها و کانون های آموزشی شاهد ایجاد تغییراتی در شاخص های نرخ بیکاری استان در صنایع مرتبط باشیم.

رئیس مرکز علمی- کاربردی شهرداری کرج، مرکز نوآوری را متشکل از 10 هسته و 8 گروه ذکر کرد که از میان دانشجویان واساتید مرکز علمی کاربردی شهرداری انتخاب شده اند.

وی ادامه داد: مرکز نوآوری با توجه به رشته های ارائه شده، با شرکت ها و سازمان های مرتبط در زمینه های خدمات شهری،حمل و نقل شهری، زیباسازی و بازیافت در تعامل خواهد بود.

مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج با برخورداری از 220 مدرس و 1800 دانشجو، در 9 گروه آموزشی شامل حقوق، حسابداری، آتش نشانی، فن آوری اطلاعات، معماری، عمران، شهرسازی و روابط عمومی و مفاهیم پایه را به دانشجویان ارائه می دهد.

دانشگاه مرکز علمی کاربردی شهرداری کرج مرکز نوآوری
تعداد دفعات مشاهده شده : 311
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.