/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 59853
تاریخ ثبت : 1396/07/23-14:46
با طرح ضربتی نیرو های خدمات شهری صورت گرفت:
کوچ زود هنگام نازیبایی ها از سیمای شهر کرج

شهرداری کرج در راستای زیباسازی منظر شهری و حذف آلودگی های بصری همچنین جلب رضایت شهروندان اقدام به اجرای طرح پاکسازی معابر در سطح مناطق کرج کرده است.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مناطق 10 گانه شهرداری، اقداماتی را در قالب طرح پاکسازی معابر و حفظ و حراست از محیط زیست انجام داده است که این اقدامات در منطقه 1 شهرداری کرج، شامل رفت و روب، لایروبی، شستشو و معابر عمومی، جداول و پست های برق بوده است.

منطقه 5 شهرداری نیز  اقداماتی شامل شست و شوی جداول و تابلوهای ترافیکی به ویژه در بلوارهای باغستان و هوشیار و خیابان درختی کرده است. همچنین در این منطقه 600 بنر غیر مجاز جمع آوری شد.

نیروهای خدمات شهری منطقه 6 شهرداری کرج در اجرای طرح پاکسازی معابر با به کارگیری 30 نیروی انسانی اقدام به پاکسازی و شست وشوی جداول و تابلوهای خیابان های حیدرآباد، باغستان، حاشیه اتوبان و شهرک یاس کرده است.

در منطقه 8 نیز با استفاده از نیروهای خدمات شهری خود اقدام به پاكسازى و شست وشوى بلوار مولانا وخيابان هاى اردلان وبلوار طالقانى ونورالشهدا و پل شهداى روحانى  کرده است.

منطقه 9 شهرداری کرج، در اجرای طرح ویژه پاکسازی، شستشوی معابر ،مخازن و سطل های مکانیزه، تنظیف معابر، نظافت وجمع آوری خاک ونخله، امحای پوستر وتراکت، جمع آوری زوائد بصری غیر مجاز جداول و جوی های سطح شهر با به کار گیری تعداد  20 نفر کارگر، ماشین آلات مکانیزه، تانکر آب، خاور دو دستگاه و یک دستگاه واترجت در سطح منطقه  صورت گرفته است.

گفتنی است این طرح در خیابان شهید بهشتی از میدان کرج تا چهار راه طالقانی و از میدان شهدا به میدان توحید و از میدان توحید حدفاصل بلوار بلال و شهدا، دانش آموز تا میدان مادر تقاطع غیر همسطح مرحوم هاشمی به اجرا درآمده است.

منطقه 11 شهرداری کرج، نیز با به کارگیری 30 نفر گارگر و استقاده از ماشین آلات سنگین و سبک به تعداد 4 دستگاه اقدام به جمع آوری زباله در محدوده حصار، کلاک نو، خلج آباد کرده است، همچنین با استفاده از دو دستگاه واترجت اقدام به شست شوی جداول در خلج آباد و بلوار شورا و پل کلاک و پل حامی و دیوار های سنگی و نرده های بیلقان کرده است.

در منطقه 12 شهرداری کرج،  این طرح به منظور پاکسازی، نظافت و شستشو و ایجاد زیبایی های بصری در سطح منطقه 12 اجرای شد  همچنین جمع آوری بنرهای غیرمجاز، شستشوی زیرمخازن بلوار ارم، جدول شور بلوار ارم، لایروبی جوی خیابان نجات اللهی، رفت و روب جاده ماهدشت، شستشوی سبد زباله، جمع آوری خاک و نخاله بلوار ماهدشت، شستشوی جداول جاده ماهدشت، رفت و روب و جمع آوری نخاله های نخاله های ساختمانی از جمله این اقدامات می باشد.

گزارش اجرا یطرح پاکسازی معابر مناطق 10 گانه شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 592
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.