1397/07/02

. دوشنبه

9/24/2018
کد مطلب : 59784
تاریخ ثبت : 1396/07/17-14:18
با هدف دسترسی آسان صاحبان مشاغل؛
اطلاعات سازه های تبلیغاتی الکترونیکی می شود

به همت معاونت زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج و با هدف دسترسی آسان صاحبان مشاغل، اطلاعات سازه های تبلیغاتی کرج الکترونیکی می شود.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در راستای رفاه حال صاحبان مشاغل و دسترسی آسان آنان به اطلاعات تبلیغاتی جلسه ای در محل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری برگزار و مقرر شد اطلاعات سازه های تبلیغاتی به صورت الکترونیکی در اختیار صاحبان مشاغل و شهروندان قرار گیرد.

کاهش سفرهای درون شهری، کاهش ترافیک و آلودگی هوا از دیگر اهدافی است که سازمان را بر آن داشت تا برای الکترونیکی شدن اطلاعات سازه های تبلیغاتی شهر اقدام کند چرا که با اقدام یاد شده نیاز به حضور صاحبان مشاغل در محل سازمان برای اجاره تبلیغات سازه ها نیست و اطلاعاتی از جمله مبلغ اجاره، ابعاد و مدت زمان اجاره سازه به صورت کامل در سایت پیش بینی شده قرار گرفته است.

برنامه ریزی در این زمینه پس از بررسی های لازم، اولین اقدامی است که توسط کارشناسان و مسئولان مربوطه صورت می گیرد و بعد از این مرحله، اطلاعات مورد نیاز در سیستم G.I.S  و در نهایت درگاه ارتباطی  شهرداری کرج وارد می شود.

لازم به ذکر است در جلسه یاد شده، معاون زیباسازی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، کارشناسان اداره تبلیغات این سازمان و کارشناسان سازمان فاوا حضور داشتند.

 

نازنین فرضی زاده

سازه تبلیغاتی الکترونیکی شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 337
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.