1397/04/29

. جمعه

7/20/2018
کد مطلب : 58883
تاریخ ثبت : 1396/05/25-08:24
مدیر منطقه 7 خبر داد:
توزیع 110 تن آسفالت برای بهسازی خیابان اصلی آزادی رجایی شهر

مدیر منطقه 7 شهرداری کرج گفت: 110 تن آسفالت برای بهسازی لکه گیری خیابان اصلی آزادی درمنطقه رجایی شهر توزیع شد.
سید رضا فیض در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، آسفالت و مناسب سازی معابر را یکی از اولویت های نخست این منطقه عنوان کرد و افزود: اجرای این پروژه با 110 هزار تن آسفالت صورت گرفت.

وی گفت: با توجه به پایان یافتن عمر مفید آسفالت برخی معابر و گذرگاه ها که به ایجاد مشکل در عبور و مرور شهروندان می انجامد، اجرای عملیات لکه گیری و آسفالت معابر به صورت اولویت بندی شده در برنامه کاری حوزه خدمات شهری منطقه قرار گرفته است.

این مسئول با بیان اینکه این میزان روکش و لکه گیری با صرف دو میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار اجرایی شده است، خاطرنشان کرد: همه خیابان‌ها و معابر سطح منطقه که نیاز به ترمیم و لکه گیری اسفالت دارند پس از شناسایی و اولویت بندی، عملیات ترمیم و روکش آسفالت آن توسط واحد عمران منطقه اجرا می‌شود.

مدیر منطقه 7 شهرداری کرج، تاکید کرد: آسفالت مناسب خیابان ها و معابر شهر از خواسته های شهروندان است، اما بعضی اوقات معابر به دلیل حفاری دستگاه های مختلف دچار آسیب می شوند؛ در همین راستا شهرداری موظف است برای بهسازی این معابر اقدام کند که منطقه اهتمام ویژه ای نسبت به اجرای این امر دارد.

فیض در پایان گفت: آسفالت و بهسازی معابر اصلی شهر به عنوان یک اولویت در دستور کار شهرداری قرار دارد و برای حوزه عمران و نوسازی منطقه برنامه‌های مختلفی از سوی شهرداری منطقه بر مبنای سیاست های ابلاغی مدیریت شهری کرج تدوین شده است که این برنامه‌ها به مرور در طول سال جاری تحقق می‌یابد.

سمیه احمدی

اتمام عملیات لکه گیری آسفالت شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 238
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.