1397/04/29

. جمعه

7/20/2018
کد مطلب : 58843
تاریخ ثبت : 1396/05/23-08:38
با صرف 800 میلیون ریال اعتبار:
زمینهای بازی کودکان در منطقه 5 شهرداری کرج بهسازی و ایمن سازی شد

مدیر منطقه 5 شهرداری کرج از بهسازی مجموعه بازی کودکان در پارکهای 22 بهمن و بهار با صرف اعتبار 800 میلیون ریالی و با هدف بهبود فضاهای عمومی، استاندارد سازی و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی برای کودکان خبر داد.
عباس کمالی روستا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، از اجرای کفپوش گرانولی و نصب مجموعه پلی‌اتیلن بازی کودکان در پارک‌ محله ای 22 بهمن واقع در خیابان مسجد دهقان ویلا و  پارک محله ای بهار واقع در خیابان بهار شرقی خبر داد.

وی ضمن اشاره به تاثیر بازی در تقویت جسم و روح کودک و ایجاد ارتباط با سایر کودکان اظهار داشت: این طرح با نصب  420 متر مربع کفپوش لاستیکی و مجموعه بازی پلی اتیلن در پارکهای مذکور و با صرف اعتباری بالغ بر 800 میلیون ریال اجرائی شد.

کمالی روستا با بیان اینکه هدف از اجرای این طرح استانداردسازی وسایل بازی در پارک‌ها و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی برای کودکان است عنوان کرد: نصب مجموعه بازی پلی‌اتیلن نقش مؤثری در ایجاد فضای شاد و مفرح برای بازی و سرگرمی کودکان و نوجوانان و جذب خانواده‌ها برای استفاده از فضای سبز و شاد پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر دارد.

مدیر منطقه 5 شهرداری کرج با اشاره به ایمنی بالای مجموعه بازی پلی‌اتیلن نسبت به وسایل فلزی قدیمی خاطر نشان کرد: حوزه فضای سبز منطقه در راستای ایجاد فضای بازی مناسب و ایمنی برای کودکان و نوجوانان به‌ویژه در فصل تابستان نسبت به نصب مجموعه بازی پلی‌اتیلن و کف‌پوش محوطه بازی در پارک‌ها ی مذکور اقدام کرده است.
 
کمالی روستا در پایان خاطر نشان کرد: طرح بهسازی وایمن سازی وسایل بازی کودکان همچنین نصب  مجموعه های بازی پلی اتیلن در بوستانهایی که فاقد این امکانات  می باشند در دستور کار واحد فضای سبز منطقه بوده و همچنان ادامه دارد.

سمیه احمدی

اقدامات ایمن سازی زمینهای بازی شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 265
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.