1397/04/29

. جمعه

7/20/2018
کد مطلب : 58822
تاریخ ثبت : 1396/05/22-09:09

چهره معابر منطقه 5 شهرداری کرج از تابلوهای غیرمجاز پاک شد

مدیر منطقه 5 شهرداری کرج گفت: در راستای صیانت از حقوق شهروندی ، ایمن سازی و حذف نازیباییهای بصری بیش از 150 مورد بنر و تابلوهای غیر مجاز و خطر ساز از سطح منطقه جمع آوری شد.
عباس کمالی روستا در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عنوان کرد: بنر های غیر مجاز در راستای صیانت از حقوق شهروندی و همچنین پیشگیری از اخلال در سیمای شهری با تلاش کارکنان واحدهای اجرایی و سدمعبر خدمات شهری منطقه جمع آوری شدند.

این مسئول اظهار داشت: طرح جمع آوری این بنرها در راستای صیانت از حقوق شهروندی و جلوگیری از خطرآفرینی و همچنین پیشگیری از اخلال در سیمای شهری در دستور کاری این منطقه قرار دارد.

وی گفت: کمیته امحاء شهرستان کرج با حکم داستانی و با همکاری خدمات شهری ومامورین انتظامی اقدام به جمع‌آوری بنرهای غیر مجاز تبلیغاتی کاندیداهای انتخاباتی کردند.

کمالی روستا با تأکید بر ضرورت جمع آوری تابلوهای غیرمجاز از سطح منطقه 5 شهرداری کرج، گفت: پاکسازی معابر از تابلوها و بنرهای غیرمجاز با توجه به اهمیت سیمای شهری در ایجاد آرامش، نشاط اجتماعی، حفظ و افزایش بهداشت روانی جامعه و ضرورت پیشگیری از اختلال در سیمای شهری صورت می گیرد.

این مسئول در پایان خاطر نشان کرد: این اقدام در جهت جلب رضایت شهروندان صورت گرفته و انتظار می رود، شهروندان ضمن عدم نصب تابلو های تبلیغاتی غیر مجاز در اجرای این طرح همکاری لازم را با شهرداری منطقه داشته باشند.سمیه احمدی

پاکسازی چهره معابر منطقه 5 شهرداری کرج از تابلوهای غیرمجاز شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 215
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.