1397/04/29

. جمعه

7/20/2018
کد مطلب : 58803
تاریخ ثبت : 1396/05/21-10:12

مقابله با تخلفات شهری الزامی است/ابلاغ 180 اخطار برای رفع سد معبر در منطقه 6 کرج

مدیر منطقه 6 شهرداری کرج با بیان ضرورت مقابله با تخلفات شهری، ازابلاغ 180 اخطار به کسبه متخلف جهت رفع سد معبر در این منطقه خبر داد.
علی سلطانی مقدم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به اجرای طرح های ضربتی و برنامه های روزانه اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری طی سه ماه سال جاری گفت: حدود 180 مورد اخطاریه جهت رفع سدمعبر و عدم ایجاد مزاحمت ابلاغ گردیده که بیش از 100 مورد پس از عدم توجه به اخطاریه های ابلاغی منجر به جمع آوری موارد سد معبر گردیده است.

وی همچنین از جمع آوری و حذف زوائد فیزیکی معابر سطح منطقه در راستای ارتقای کیفیت بصری شهر خبر داد و گفت: طی این مدت بیش از 180 مورد اخطار جهت جمع آوری پلاکارد، داربست و تابلوهای غیرمجاز در سطح منطقه ابلاغ گردیده که بیش از 10 هزار پوستر تبلیغاتی، پلاکارد، داربست و تابلوهای غیرمجاز طی عملیات های جداگانه در سطح منطقه امحاء و پاکسازی شده است.

مدیر منطقه 6 شهرداری کرج با اشاره به انجام طرح پاکسازی نخاله و مصالح ساختمانی از سطح منطقه به صورت مستمر بیان کرد: در همین راستا بیش از 30 مورد اخطاریه جهت جمع آوری نخاله، مصالح و ابزارآلات و وسایل در مقابل ساختمان های در حال ساخت ابلاغ شده که حدود 25 مورد منجر به جمع آوری وسایل و ابزار آلات و ... شده است.

مدیر منطقه 6 شهرداری کرج در پایان خاطرنشان کرد: با تلاش شبانه‌روزی مأموران واحد پیشگیری و رفع تخلفات شهری منطقه  برآنیم تا هر چه بیشتر بتوانیم از پدیده های ناهنجاری همچون سد معبر و ساخت و سازهای غیر مجاز که سبب مخدوش شدن چهره شهر می‌شود جلوگیری کنیم و از شهروندان نیز خواستاریم تا با این منطقه در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.سمیه احمدی

اقدامات حوزه واحد پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 220
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.