1397/04/29

. جمعه

7/20/2018
کد مطلب : 58790
تاریخ ثبت : 1396/05/19-10:46

مسئولان ارشد استانی از آرامستان جامع البرز بازدید کردند

مسئولان ارشد استانی و شهری اعم از استاندار البرز، فرماندار کرج، نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، رئیس شورا و برخی از اعضای شورای شهر، شهردار کرج و دیگر مسئولان مربوطه از آرامستان جامع البرز بازدید کردند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مسئولان ارشد استانی و شهری اعم از استاندار البرز، فرماندار کرج، نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، رئیس شورا و برخی از اعضای شورای شهر، شهردار کرج و دیگر مسئولان مربوطه از آرامستان جامع البرز بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند اجرایی پروژه های اجرایی در این آرامستان قرار گرفتند.

استاندار البرز در این بازدید با اشاره به تلاش مضاعف مدیریت شهری کرج در زمینه احداث آرامستانی جامع برای استان البرز و برخی شهرهای اغماری استان تهران و کرج اظهار داشت: محل احداث آرامستان با توجه به کارشناسی ها و برنامه ریزی های صورت گرفته بسیار مناسب است و راه های دسترسی خوبی برای تمام شهرهای مورد نظر دارد.

طهایی از مدیریت شهری کرج اعم از شورا و شهرداری به پاس زحمات شایسته ای که در این زمینه کشیده اند تقدیر کرد و گفت: اقدامات انجام شده چه در واحد عمرانی و چه در دیگر بخش های خدماتی، مطلوب بوده و ماندگار خواهد شد.

در ادامه این بازدید، نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی نیز از مدیریت شهری کرج تقدیر کرده و اقدامات اجرایی این مجموعه خدمت رسان را مثبت ارزیابی کردند.

ساختمان اداری، غسالخانه، سردرب آرامستان،  تندیس های اسماء متبرکه و ... از جمله مواردی بود که توسط مسئولان مربوطه مورد بازدید قرار گرفت.

نازنین فرضی زاده

بازدید آرامستان مسئولان ارشد استانی شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 448
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.