1397/04/29

. جمعه

7/20/2018
کد مطلب : 58788
تاریخ ثبت : 1396/05/19-10:15
ترکاشوند:
استمرار در اجرای پروژه های عمرانی کرج تحول آفرین بوده است

شهردار کرج با اشاره به اینکه در دوره شورای چهارم، کرج به کارگاه عمرانی تبدیل شد است، اظهار داشت: استمرار پروژه های عمرانی در کلانشهر کرج تحول آفرین بوده است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی ترکاشوند در بازدید از آرامستان جامع البرز این مطلب را اعلام کرد و افزود: خوشبختانه انضباط کاری و مدیریت زمان در اجرای پروژه های شهری بارز بوده و شهر را در آستانه توسعه قرار داده است.

وی با بیان اینکه در تمام حوزه های مدیریت شهری، عملیات عمرانی صورت گرفته است، به اقدامات سازمان آرامستان ها در این بخش اشاره کرد و ادامه داد: احداث آرامستان جامعه البرز بخشی از این اقدامات است که در دست اجرا می باشد.

این مسئول همچنین از فرا استانی بودن آرامستان جامع استان سخن گفت و با اشاره به اینکه بهشت سکینه (س) تا چند سال آینده پر می شود،  اضافه کرد: این آرامستان نه تنها استان البرز را برای دفن اموات پوشش می دهد بلکه میزبان اموات مردم استان تهران در شهرهای شهریار، ملارد و دیگر شهرهای اغماری خواهد بود.

شهردار کرج مساحت آرامستان بهشت علی (ع) را 224 هکتار ذکر و با بیان اینکه زمین آرامستان در سال 93 در اختیار سازمان آرامستان های شهرداری کرج قرار گرفته است، عنوان کرد: ساختمان اداری، ساختمان غسالخانه، زیرسازی و روکش آسفالت معابر، تکمیل سردرب و نصب تندیس اسماء متبرکه از جمله اقداماتی بوده که سازمان آرامستان ها تا کنون به مرحله اجرا درآورده است.

ترکاشوند از دیگر مزایای در نظر گرفته شده در آرامستان بهشت علی به توجه به رفاه حال خانواده های بی بضاعت اشاره کرد و اظهار داشت: این امکان وجود دارد که خانواده های بی بضاعت بتوانند با هزینه ای کم، اموات خود را دفن کنند.

این مسئول در بخش پایانی سخنان خود با یادآوری شرایط سخت اقتصادی طی سال های اخیر، گفت: درایت شورای اسلامی شهر و عملکرد شهرداری در تمام حوزه های خدمت رسانش، همچنین اتحاد میان شورا و شهرداری در ارائه خدمات، مدیریت شهری کرج را در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی موفق کرده است.

 

نازنین فرضی زاده

آرامستان بازدید شهردار شهرداری کرج فرمانداری استاندار
تعداد دفعات مشاهده شده : 603
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.