1397/04/29

. جمعه

7/20/2018
کد مطلب : 58775
تاریخ ثبت : 1396/05/18-09:37
سیدرضا فیض خبر داد:
پیاده روسازی فاز سوم خیابان اشتراکی شمالی در دست اجراست

مدیر منطقه7 شهرداری کرج گفت: پیاده رو سازی فاز سوم خیابان اشتراکی در دست اجراست.
محمد رضا فیض در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عنوان کرد: عملیات اجرایی پیاده رو سازی فاز سوم خیابان اشتراکی در دست اجراست وتاکنون 80 درصد پیشرفت داشته است.

وی گفت: افزایش کیفیت پیاده‌روهای شهری نه تنها عابران پیاده بیشتری را برای پیاده‌روی جذب می‌کند بلکه به ایجاد فضاهای مطلوب عمومی نیز کمک می‌کند ازاین رو توجه به بازسازی پیاده‌روی خیابان‌های پرتردد و حیاتی شهر دارای اهمیت بیشتری است و در اولویت قرار دارد.

این مسئول عنوان کرد: عملیات اجرایی پیاده روسازی فاز سوم بلوار اشتراکی در ضلع جنوب شرقی این بلوارهم اکنون در دست اجراست وتاکنون 80 درصد پیشرفت داشته است.

مدیر منطقه 7 شهرداری کرج، حجم عملیات صورت گرفته در پروژه بلوار اشتراکی شمالی را در ضلع شرق و غرب پنج هزار و500مترمربع پیاده رو سازی و دوهزار و 500 متر جدولگذاری عنوان کرد.

سیدرضا فیض تاکید کرد: با توجه به تردد روزانه شهروندان و لزوم فراهم نمودن بستر مناسب در راستای توجه به بحث، عبور و مرورعابرین پیاده، واحد عمران منطقه در تلاش است هرچه سریعتر با توجه به استانداردهای لازم و با کیفیت مطلوبتر این پروژه را به اتمام رساند.

وی خاطر نشان کرد: این منطقه تمام توان خود را در جهت اجرای بهتر و سریعتر این عملیات بکارگرفته تا این معابر را برای استفاده شهروندان عزیز آماده سازی نماید.


 

سمیه احمدی

اجرای پیاده روسازی فاز سوم خیابان اشتراکی شمالی شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 420
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.