/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 58555
تاریخ ثبت : 1396/05/08-16:30

مدیرکل حراست شهرداری کرج تودیع و معارفه شد

طی حکمی از سوی استاندار البرز علیرضا عسگری بعنوان سرپرست اداره حراست شهرداری کرج منصوب شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بعد از ظهر امروز در جلسه شورای برنامه ریزی مدیران شهرداری کرج، علی ترکاشوند شهردار این کلانشهر عنوان کرد: طی حکمی از سوی استاندار البرز، علیرضا عسگری به سمت سرپرست اداره حراست این دستگاه منصوب شده است.

شهردار کرج در جلسه شورای برنامه ریزی این دستگاه که با حضور قائم مقام شهردار، معاون مالی اقتصادی، مدیران عامل سازمان های تابعه، مدیران مناطق و مدیران ستادی  برگزار شد، بیان کرد: نقش حوزه های نظارتی در دستگاه ها، نسبت به سایر حوزه ها پرنگ تر است که حراست از جمله این بخش های نظارتی بشمار می آید.

ترکاشوند با اشاره به حساسیت کار حوزه های نظارتی با توجه به انتظارات مردم از نهادها و دستگاهها، اظهار داشت: حرکت حراست در مجموعه های اداری کاملا در چارچوب قانون است که در این زمینه اداره کل حراست شهرداری کرج طی چهار سال گذشته بر آن بوده تا بر اساس قانون؛ اعتلای باورهای ایمانی، آرامش، امنیت، جلوگیری از تخلفات را در محیط کاری ایجاد کند و در این مسیر هم موفق حرکت کرده است.

این مسئول ارشد شهری در ادامه از تلاش های بی دریغ و بی بدیل سعید قدسیان در سمت مدیرکل حراست شهرداری کرج در زمات تصدی تقدیر کرد و علیرضا عسگری را بعنوان سرپرست این منصب معرفی نمود.


بنفشه سادات آقایی

حراست مدیرکل شهرداری کرج تودیع معارفه
تعداد دفعات مشاهده شده : 1539
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.