/ - 1397/11/29 - . دوشنبه - 2/18/2019
کد مطلب : 58215
تاریخ ثبت : 1396/04/18-12:21
با حضور قائم مقام شهردار کرج:
ساختمان جدید شهرداری منطقه 4 کرج افتتاح شد

ساختمان جدید شهرداری منطقه 4 کرج با حضورقائم مقائم شهردار کلانشهر کرج، اعضای شورای اسلامی کرج و دیگر مسئولان شهری به بهره برداری رسید.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این مراسم با حضور مصطفی رضا حسینی قائم مقام شهردار کرج، حجت الاسلام والمسلمین رضائی امام جمعه مهرشهر و جمعی از اعضای شورای اسلامی کرج، امیر حسین کاظمینی مدیر شهرداری منطقه 4 کرج ودیگر مسئولان شهرداری برگزار شد.

امیر حسین کاظمینی در آیین افتتاح این پروژه عمرانی گفت: این ساختمان اداری در زمینی به مساحت 6 هزار و 400 مترمربع در پنج طبقه با زیربنایی به متراژ 6 هزار و 115 مترمربع و محوطه زیبایی در حدود چهار هزار و 500 متر مربع احداث شده است.

مدیر منطقه 4 شهرداری کرج عنوان کرد: این پروژه با تلاش همه جانبه و بی وقفه عوامل اجرایی منطقه در راستای تأمین رفاه و آسایش پرسنل و جلب رضایتمندی شهروندان که از جمله مطالبات اصلی شهروندان می باشد، اجرایی شده است.

این مسئول اظهار داشت: در راستای اجرای این طرح عمرانی اقداماتی از قبیل ایجاد فضای سبز به مساحت یک هزار و 400 مترمربع، ایجاد آبنما به مساحت 70 متر مربع، چمن کاری به مساحت 540 متر مربع صورت گرفته است.

مدیر منطقه 4 کرج در پایان از حمایت های ویژه شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کرج در حمایت از اقدامات صورت گرفته قدردانی کرد و گفت: این مهم در اولویت های وظایف مدیران شهری کرج قرار گرفته است.

سمیه احمدی

افتتاح ساختمان شهرداری منطقه 4 کرج شهرداری کرج
تعداد دفعات مشاهده شده : 1093
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.