1397/09/21

. چهارشنبه

12/12/2018
کد مطلب : 57346
تاریخ ثبت : 1396/02/13-10:22
صبح فردا انجام می شود؛
اعزام بیش از 120 نیروی شهرداری کر ج به اردوی راهیان نور

فرمانده حوزه 8 بسیج شهرداری کرج از اعزام بیش از 120 نفر از پرسنل این دستگاه به اردوی فرهنگی راهیان نور خبر داد.
سرهنگ غلام قربانی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اعلام کرد و بیان داشت: برگزاری اردوی راهیان نور یکی از برجسته ترین اقدامات در راستای ترویج و توسعه فرهنگ ایثارگری و شهادت می باشد که بخصوص در سال های اخیر رونق بسیاری گرفته است.

قربانی، با اشاره به اینکه بخصوص اعزام نیروها و پرسنل اداری به این اردو از اهمیت بسزایی برخوردار است، اضافه کرد: ارتقای روحیه ایثار و اخلاق که به اجرای بهتر امور و تکریم ارباب رجوع در ادارات می انجامد، از بهترین محصولات این سفر زیارتی و سیاحتی به شمار می آید.

به گفته این مسئول، شهرداری کرج نیز طی سال های اخیر با اعزام گروه های مختلف به مناطق جنگی و عملیاتی، کوشیده است در مسیر تعالی روحیه و نگرش نیروها حرکت نماید.

وی گفت: بر همین اساس اعزام نیروهای این دستگاه به مناطق جنگی جنوب و غرب کشور روز آتی ساعت 6:30 صبح، از مقابل در شهرداری کرج انجام می شود و ضمن آن بیش از 120 نفر از نیروها برای شرکت در این مناطق اعزام می شوند.

قربانی، برخی از مناطقی که در جریان این اردو مورد بازدید قرار خواهد گرفت را نیز عنوان کرد و افزود: مناطق عملیاتی فکه، شرهانی و قصر شیرین در این بازدید، مورد رصد حاضران قرار خواهد گرفت.

این مسئول، یکی از بخش های ویژه سفر مذکور را حضور در یادواره سالانه شهید اسکندرلو ذکر کرد.

قربانی بیان داشت: این اردو از سوی حوزه 8 بسیج حضرت سیدالشهدا(ع) شهرداری کرج با اعزام سه دستگاه اتوبوس و با مشارکت سپاه امام حسن مجتبی(ع) برگزار می شود.

عادله سادات ارشادی

بسیج شهرداری کرج راهیان نور فرهنگ
تعداد دفعات مشاهده شده : 621
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.