/ - 1398/01/03 - . شنبه - 3/23/2019
کد مطلب : 56406
تاریخ ثبت : 1395/12/05-10:09
در آینده نزدیک صورت می گیرد؛
افتتاح مرکز "تسهیلگری و توانمندسازی کسب و کارهای نوپا"/تقدیر استاندار البرز از برگزاری 100 رویداد کارآفرینی

معاون هماهنگی و توسعه امور اقتصادی استاندار البرز در همایش همسو با کارآفرینان از ابلاغ پیام کتبی قدردانی استاندار البرز از برگزاری 100 رویداد کارآفرینی در شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عباداله کامکار معاون هماهنگی و توسعه امور اقتصادی استاندار البرز اظهار داشت: این اتفاق گامی جهت توسعه اشتغال جوانان و تقویت ایده های خلاق است؛ تلاش مجموعه مدیریت شهری کرج و همکاری سایر دستگاه ها در راستای ایجاد و شکل دهی به جامعه کسب و کارهای نوپای البرز، این استان را بیش از پیش به عنوان قطب فناوری کشور تقویت خواهد کرد.
 
وی با اشاره به متن پیام استاندار البرز خاطر نشان کرد: استان البرز هر چند جوان و نوپاست اما بواسطه حضور نخبگانی از سراسر کشور، مستعد سرآمد شدن در همه عرصه های فناوری کشور است.
 
معاون استاندار البرز، برگزاری رویدادهای مختلف کارآفرینی از جمله همفکر و همسو در کرج را فرصتی بی نظیر برای مشارکت داوطلبانه فعالان و علاقمندان حوزه کارآفرینی دانست و اظهار داشت: شهرداری کرج نیز به عنوان تسهیلگر در زمینه توسعه اکو سیستم کارآفرینی فناورانه نقش مهمی در یکپارچگی و توسعه فرهنگ کارآفرینی در کلانشهر کرج و بهبود زیست بوم استارتاپی با رویکرد توسعه ارتباطات و انتقال تجربه کارآفرینان  ایفا می کند.
 
معاون هماهنگی و توسعه امور اقتصادی استاندار البرز در بازدید از "مرکز تسهیلگری و توانمند سازی کسب و کار نوپا" که توسط شهرداری کرج در مجتمع میلاد ایجاد شد، گفت: این اقدام می تواند علاوه بر توسعه فعاليت هاي بومي بر رشد شاخص هاي اقتصادي و كاهش آمار بيكاري و در نهایت توسعه کسب و کارهای نوپا در کلانشهر کرج تاثير مستقيم داشته باشد.
 
وی یادآور شد: این مرکز در آینده نزدیک با حضور دکتر واعظی وزیر فناوری ارتباطات و اطلاعات و مدیران شهری و استانی افتتاح و مورد استفاده فعالان کارآفرینی قرار خواهد گرفت.
 
یاد آور می شود، رویداد کارآفرینی همفکر در شهر کرج به صورت هفتگی با هدف انتقال تجربیات‌کارآفرینان و توسعه ارتباطات برگزار می شود که بیش از چهار هزار نفر با این رویکرد توانمندساز و امیدآفرین آشنایی کامل دارند؛ از سوی دیگر 6 همایش بزرگ همسو با کارآفرینان نیز در شهر کرج برگزار شده است.

 

رویا منیری

استاندار کارآفرینی مرکز تسهیلگری
تعداد دفعات مشاهده شده : 628
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------

انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.