1397/04/04

. دوشنبه

6/25/2018
کد مطلب : 55523
تاریخ ثبت : 1395/10/23-10:28
عصر امروز؛
مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در کرج برگزار می شود

مراسم بزرگداشت رحلت حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، امروز پنجشنبه با حضور پرشور مردم در مسجدجامع کرج برگزار می شود.
پایگاه خبری مدیریت شهری کرج: مراسم گرامیداشت آیت‌الله ‌هاشمی‌ رفسنجانی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلح نظام، یار و شاگرد مکتب بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و رفیق دیرین، هم‌سنگر و همگام مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) که با عمری مجاهدت و مبارزه نقشی به سزایی را در پیروزی انقلاب اسلامی ایران و تداوم، تثبیت این مسیر نورانی ایفا کرد در مسجد جامع کرج برگزار می‌شود.

این مراسم امروز پنجشنبه بیست و سوم دی‌ماه از ساعت ۱۴ و ۳۰ الی ۱۶ و ۳۰ دقیقه در مسجد جامع کرج واقع در چهارراه امام خمینی (ره) خیابان چالوس برگزار می‌شود.

این مراسم با حضور آحاد و اقشار مختلف مردم شریف استان البرز، مسئولان، طلاب و روحانیون، دانشجویان و چهره های سیاسی و اجتماعی استان برگزار می شود.

آیت‌الله اکبر هاشمی ‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از عمری مجاهدت و تلاش در مسیر آرمان‌های انقلاب عصر یکشنبه 19 دی ماه در یکی از بیمارستان‌های تهران دار فانی را وداع گفت.

وی که به دلیل عارضه قلبی در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده بود علیرغم تلاش پزشکان در سن 82 سالگی دار فانی را وداع گفت.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی مسئولیت‌های مهمی همچون عضویت در شورای انقلاب اسلامی، ریاست مجلس شورای اسلامی، ریاست مجلس خبرگان، ریاست جمهوری و ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام را برعهده داشت.

 

بنفشه سادات آقایی

مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی کرج مسجد جامع
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.