1397/02/03

. دوشنبه

4/23/2018
کد مطلب : 55519
تاریخ ثبت : 1395/10/23-09:24
در منطقه 7 شهرداری کرج صورت گرفت:
آغاز عملیات آسفالت ریزی بلوار بیهقی / صرف بیش از 1000 تن آسفالت

مدیر منطقه7 شهرداری کرج از آغاز عملیات آسفالت ریزی بلوار بیهقی با صرف هزار تن آسفالت در این منطقه خبر داد.
سید رضا فیض در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اشاره به اینکه در حال حاضر سعی شده خیابان هایی که دارای بار ترافیکی بیشتری نسبت به معابر دیگر هستند در اولویت تراش و روکش آسفالت قرار گیرند، بیان کرد: در طی سال جاری پیش بینی لازم برای اجرای تراش و روکش آسفالت در دستور کار قرارگرفت و حجم زیادی از معابر سطح منطقه روکش آسفالت شد.

فیض با بیان اینکه اجرای چنین عملیاتی بسیاری از زیرساخت های منطقه را سازماندهی می کند، بیان کرد: توزیع و پخش آسفالت در سطح معابر و خیابان های منطقه ۷ شهرداری کرج از خواسته های به حق شهروندان و ساکنان بوده است و شهرداری این منطقه نیز با اشراف بر این مهم نسبت به اجرای طرح های عمرانی و زیرساختی اقدام می کند.

مدیر منطقه7 کرج اظهار داشت: برای انجام عملیات خاکبرداری و مخلوط ریزی و بیش از 800 میلیون ریال و جهت آسفالت ریزی آن مبلغ یک میلیارد و 700میلیون ریال هزینه صرف شده است.

سیدرضا فیض افزود: طول این پروژه 470 متر در عرض 12 متر می باشد که بر اساس برنامه ریزی و پیش بینی عوامل عمران منطقه تناژ مصرفی آسفالت آن با رمپ کناری آن به سمت گلستان یک بالغ بر یک هزار تن برآورد شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اجرای عملیات تراش و روکش خیابان ها و معابر طبق جدول زمانبندی و اولویت های پیش بینی شده انجام می شود و برای عمران و نوسازی معابر و محلات برنامه های مختلفی بر مبنای دستور العمل های تعیین شده تا پایان سال جاری محقق خواهد شد.

سمیه احمدی

آغاز عملیات آسفالت ریزی بلوار بیهقی صرف بیش 1000 تن آسفالت
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.