1397/02/03

. دوشنبه

4/23/2018
کد مطلب : 55516
تاریخ ثبت : 1395/10/22-14:14
شنبه 25 دی ماه سال جاری؛
زیرگذر محتشم کاشانی (مهرویلا) با مدیریت جهادی و یکسال پیش از موعد مقرر زیر بار ترافیک می رود

شهردار کرج با اشاره به روند اجرایی پروژه بزرگ زیرگذر محتشم کاشانی (مهرویلا) یکسال پیش از موعد مقرر گفت: با مدیریت جهادی و تمهیدات لازم این طرح ملی شنبه هفته آینده با حضور وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات به بهره‌برداری می‌رسد.
علی ترکاشوند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این مطلب را عنوان کرد و گفت: با بهره برداری از پروژه زیرگذر محتشم کاشانی(مهرویلا)، بخش عمده ای از ترافیک هسته مرکزی کلانشهر کرج به سمت آزاد راه تهران - کرج - قزوین هدایت می شود و همچنین این طرح ملی می‌تواند شمال و جنوب ایران کوچک را به هم متصل نماید.

شهردار کرج اظهار داشت: پنج هزار میلیارد ریال برای اجرای این پروژه صرف شده که همزمان با اجرای عملیات عمرانی زیرگذر محتشم کاشانی، ایستگاه خط 5 قطارشهری و سازه سخت مترو نیز در این محل در حال ساخت می باشد.

ترکاشوند با بیان اینکه در عملیات احداث پروژه مهرویلا به دلیل اهمیت و ویژه بودن این پروژه از کارشناسان و افراد زبده ای استفاده شده است، گفت: بکارگیری نیروهای توانمند وکارآمد در خدمات رسانی های خدماتی و عمرانی از شاخصه های اصلی مدیریت شهری کرج است تا بتواند پروژه های ماندگاری را برای شهر و شهروندان به بهره برداری برساند.

این مسئول ارشد شهری ادامه داد: از جمله مشخصات فنی پروژه محتشم کاشانی (مهرویلا)، 18 هزار مترمربع سطح عرشه کل پل ها می باشد که این پروژه با 300 متر طول تونل زیرگذر و 700 متر طول تونل مترو، شنبه 25 دی ماه ساعت 9 صبح با حضور وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات راه اندازی می شود.

وی در پایان سخنان خود خاطر نشان کرد: در برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر بود تا این زیرگذر محتشم کاشانی در اوایل نیمه دوم سال 96 به بهره برداری برسد اما با تدابیر مجموعه مدیریت شهری کرج
یکسال پیش از موعد مقرر در حال احداث می باشد.

بنفشه سادات آقایی

شهردار کرج پروژه زیرگذر مهرویلا
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.