1397/04/04

. دوشنبه

6/25/2018
کد مطلب : 55507
تاریخ ثبت : 1395/10/22-10:06
منطقه 3 شهرداری کرج انجام شد؛
برخورد قاطع با تخلیه غیر مجازنخاله های ساختمانی توسط کامیونداران

مدیرمنطقه 3 شهرداری کرج برای تخلیه خاک و نخاله های ساختمانی در خارج از مراکز دفع و پردازش پسماندهای عمرانی هشدار داد، گفت: با هر گونه تخلیه غیرمجاز نخاله های ساختمانی رانندگان وسایل نقلیه اعم از کامیونداران با بی توجهی به این امر نسبت به تخلیه آن در حاشیه، معابر، مبادی ورودی شهر و اراضی بایر در منطقه 3 اقدام می کنند از طریق مراجع ذیربط قاطعانه و قانونی برخورد خواهد شد.
مهدی فاطمی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت کرج افزود: بر اساس بند 2 مصوبات ششمین جلسه کار گروه محیط زیست و پسماند شهرستان فردیس و تبصره 4 بند 2 ماده 55 قانون شهرداری به منظور جلوگیری از تخلیه هر گونه پسماند ساختمانی و خاک و نخاله در سطح منطقه به نصب بنر و اطلاع رسانی به شهروندان و معرفی مکان های مجاز تخلیه خاک و نخاله اقدام نموده است.

وی اظهار داشت: بدینوسیله محل تخلیه خاک و نخاله های ساختمانی در آدرس های ذیل مشخص شده و رانندگان وسایل نقلیه (کامیون و کامیونت) موظف به تخلیه محموله های خود در محل تعیین شده می باشند و تخلیه در مکان های غیر از آدرس های اعلامی تخلف محسوب و طی هماهنگی صورت گرفته با دستگاه قضایی با متخلفین برابر قوانین و مقررات برخورد خواهد شد.

مدیرمنطقه 3 شهرداری کرج با اشاره به اینکه طی ماه های گذشته عملیات جمع آوری و پاکسازی نخاله های ساختمانی درچند نوبت در حاشیه معابر صورت گرفته است، گفت: متاسفانه پس از اقدامات لازم از سوی شهرداری برای پاکسازی محل، مجددا شاهد تخلیه نخاله توسط رانندگان وافراد متخلف هستیم که این امر چهره شهر را مخدوش و مشکلاتی را فراهم شده است.

وی درباره نحوه برخورد با متخلفین افزود: افرادی که اقدام به تخلیه غیرمجاز پسماند ساختمانی در سطح شهر و حریم آن می‌کنند، براساس قانون پسماند، علاوه بر جریمه نقدی و توقیف طولانی مدت خودرو، مکلف به جمع‌آوری نخاله‌های تخلیه شده هستند.

مدیر منطقه 3 شهرداری کرج بر نقش سازنده شهروندان در جلوگیری از تخلیه غیر قانونی نخاله ساختمانی تاکید و عنوان کرد: شهروندان درصورت مشاهده هر گونه تخلف مراتب را با شماره 36574492 یا سامانه 137 در میان بگذارند.

فاطمی افزود: محل تخلیه نخاله های ساختمانی مهرشهر-کیانمهر محل تخلیه حلقه دره متعلق به شهرداری و محل دیگر تخلیه نخاله های ساختمانی جاده شهریار-کرج- هفت جوی خیابان ایرانیان گود محمدی تعیین شده است.


 
 
 
معصومه مهتاب

برخورد قاطع با تخلیه غیر مجازنخاله های ساختمانی توسط کامیونداران
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.