1397/04/04

. دوشنبه

6/25/2018
کد مطلب : 55506
تاریخ ثبت : 1395/10/25-09:20
با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛
پروژه محتشم کاشانی (مهرویلا) افتتاح شد

با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، استاندار البرز، نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار کرج، مدیران و مسئولان همچنین مردم این کلانشهر، ابر پروژه محتشم کاشانی (مهرویلا) افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، هم اکنون با حضور دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مسئولان ارشد شهری و استانی البرز پروژه عظیم زیرگذر محتشم کاشانی (مهرویلا) افتتاح شد.

این پروژه همراه با تملکات آن بیش از 500 میلیارد تومان هزینه اجرایی در بر داشته است که در محل زیرگذر محتشم کاشانی، ایستگاه خط 5 قطار شهری و سازه سخت مترو نیز در حال ساخت می باشد.

پروژه عظیم زیرگذر مهرویلا بعد از تونل نیایش تهران، بزرگترین تونل شهری است که غیر از آن در شهرهای کشور پلی به این عظمت و بزرگی ساخته نشده است و این امر یک شاخص ارزشمند برای کلانشهر کرج به شمار می آید.

گفتنی است در آیین افتتاح پروژه محتشم کاشانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، استاندار البرز، نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، مدیران و مسئولان همچنین مردم این کلانشهر، حضور داشتند.

 


بنفشه سادات آقایی

ابر پروژه زیرگذر محتشم کاشانی (مهرویلا) وزیر اطلاعات
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.