1397/02/04

. سه شنبه

4/24/2018
کد مطلب : 55501
تاریخ ثبت : 1395/10/22-09:52
به منظور خدمات رسانی به سالمندان؛
طرح " تجربه های ناب " با همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج برگزار می شود

مدیر اجتماعی شهرداری کرج گفت: در راستای خدمات رسانی به قشر سالمند و گرانمایه شهر این معاونت در نظر دارد برنامه های متعدد فرهنگی و گردشگری را با عنوان " تجربه های ناب " برگزار نماید.
محسن برجی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این مطلب را عنوان کرد و گفت: بنا به فرموده پیامبر اکرم (ص) " سالمندان مایه خیر و برکت زندگی می باشند و وجودشان در میان جمع خانواده، همچون پیامبری در میان امت است".

مدیر اجتماعی شهرداری کرج با بیان اینکه سالمندان یکی از عناصر مهم انتقال دهنده فرهنگ و آداب و رسوم هستند گفت: این قشر نقش اساسی و ویژه ای را در خانواده ها ایفا می کنند.

برجی ادامه داد: با توجه به نقش کلیدی سالمندان برای جامعه و خانواده، معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج به دنبال آن است تا با اجرای برنامه ریزی های مختلف از تجربه های ناب سالمندان عزیز و میراث گرانقدر این عزیزان برای استحکام هر چه بیشتر بنیان اجتماع استفاده نماید.

این مسئول اضافه کرد: سالمندان، افرادی با اندوخته ای از تجربه های ارزشمند هستند که باید با اتخاذ تمهیدات فرهنگی این تجارب را به نسل جوان منتقل کرد.

وی در پایان گفت: ایجاد رابطه ای مثبت میان پدر بزرگ و نوه از دیگر اهداف اجرای طرح "تجربه های ناب"می باشد؛ برگزاری اردوهای مشترک برای پدربزرگ و مادربزرگ ها به همراه نوه های این عزیزان، برگزاری جشن های فرهنگی با کمک سالمندان، برگزاری تورهای البرز گردی و ... از دیگر برنامه هایی است که برای طرح مذکور در نظر گرفته شده است.

 

بنفشه سادات آقایی

" تجربه های ناب " معاونت فرهنگی
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.