1397/04/04

. دوشنبه

6/25/2018
کد مطلب : 55490
تاریخ ثبت : 1395/10/22-07:41

اجرای خط کشی محوری در منطقه 10 کرج/نظم دهی به عبور و مرور خودروها

مدیر منطقه 10 شهرداری کرج از اجرای عملیات خط کشی محوری معابر سطح منطقه به طول 150 هزار متر در منطقه 10 خبر داد.
عباس کمالی روستا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج افزود: در راستای اجرای عملیات خط کشی محوری معابر سطح منطقه 10 همچنین افزایش نظم دهی به عبور و مرور خودروها و ارتقاء سطح ایمنی مسیر تردد و جلوگیری از حوادث ناشی از برخورد جانبی خودروها اجرا این عملیات در دستور کار معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری منطقه قرار گرفت.

وی اظهار داشت: عملیات 550 بلوک عابر پیاده، 750 مترمربع خط کشی و رنگ آمیزی سرعتگیر، 10 هزار عدد نصب گل میخ، 400 عدد نصب باتومی، 35 عدد نصب چراغ چشمک زن، 1 عدد اجرای دوربرگردان و یک هزار و 850 عدد انواع تابلو انتظامی در این منطقه انجام شد.

کمالی روستا افزود: در راستای نظم بخشی، کاهش ترافیک و افزایش ایمنی مسیر دو مورد دور برگردان مقابل خیابان دهبانی و فرمانداری سابق در جاده فردیس مسدود شد.

مدیر منطقه 10 شهرداری کرج گفت: هدف از انجام خط کشی در خیابان ها و معابر سطح شهر فراهم آوردن محوری قابل رویت در طول شبانه روز و تسهیل در امر عبور و مرور رانندگان در این محورها است و به همین جهت اجرای این عملیات با جدیت در دستور کار اجرایی شهرداری این منطقه قرار گرفته است.

کمالی روستا ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات این حوزه ترافیکی در سطح منطقه اجرای سرعتگیر استاندارد آسفالتی 850 مترمربع در محورهای پر تردد و نصب یک هزار متر گاردیل در جاده شهریار در راستای کنترل سرعت رانندگان در منطقه اجرا شده است.

وی افزود: تعداد پنج هزار عدد چشم گربه ای به منظور افزایش ایمنی ترافیکی و همچنین افزایش زیبایی به هنگام شب در معابر نصب شد.

این مسئول اظهار داشت: با اجرای این پروژه گام موثری در ایجاد نظم در ترافیک شهری و نظم دهی به حرکت وسایل نقلیه و عابرین برداشته شده است وامیدواریم رضایت شهروندان راجلب نماییم تا بتوانند بیش از پیش از وسایل حمل ونقل عمومی استفاده نمایند.


 
معصومه مهتاب

اجرای خط کشی محوری در منطقه 10 کرج نظم دهی به عبور و مرور خودروها
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.