1397/02/03

. دوشنبه

4/23/2018
کد مطلب : 55489
تاریخ ثبت : 1395/10/22-07:36
در منطقه 3 کرج و طی سال جاری؛
بیش از 39 میلیارد تومان اعتبار صرف اجرای پروژه های شد

مدیر منطقه 3 شهرداری کرج از اجرای پروژه های عمرانی کلان در این منطقه خبر داد و گفت: در حال حاضر بیش از 39 میلیارد تومان هزینه برای اجرای این پروژه ها صرف شده است.
مهدی فاطمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام این خبر، اظهار داشت: موفقیت پروژه های عمرانی در منطقه نشان از نگاه تخصصی و ویژه شهردار کرج به فردیس دارد و در آینده ای نزدیک این منطقه با حمایت شهردار و اعضای شورا پیشرفتی مطلوب خواهد داشت.

این مسئول با اشاره به اقدامات اخیر عمرانی در منطقه از معاونت فنی عمرانی شهرداری کرج جهت توجه به مناطق 3 و 10 تقدیر کرد و افزود: ارتقاء سطح کیفی پروژه ها موجب افزایش عمر پروژه پس از بهره برداری می شود.

وی در ادامه به اقدامات کارشناسی شده بر روی پروژه ها پیش از  انجام عملیات های اجرایی اشاره و بیان کرد: در مجموعه مدیریت شهری اعم از شهرداری و شورای شهر، اجرای پروژه ها با برنامه ریزی دقیق و از پیش تعیین شده صورت می گیرد و تعامل میان این دو نهاد موجب تسریع در اجرای عملکرد می شود.

مدیر منطقه 3 شهرداری کرج اظهار امیدواری کرد: با تعامل بیش از پیش میان نهادهای خدمات رسان شاهد پیشرفت روز افزون منطقه در بحث عمران و آبادانی باشیم.معصومه مهتاب

بیش از 39 میلیارد تومان اعتبار صرف اجرای پروژه های شد
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.