1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55480
تاریخ ثبت : 1395/10/20-12:04

شهردار کرج درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت

شهردار کرج طی پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به مقام معظم رهبری و عموم مردم مسلیمان و دیندار کشورتسلیت گفت.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

 "انا لله و انا الیه راجعون"
 
متاسفانه خبر درگذشت حضرت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی امتی را داغدار هجران خویش ساخت. او که در قبل از انقلاب اسلامی از سرآمدان مبارزه با رژیم ستم شاهی و در پیروزی انقلاب اسلامی از مؤثرترین ارکان نظام و همراه با امام و  از برنامه ریزان برجسته و عضو شورای انقلاب بود ناگهان به ملکوت اعلا پرکشید و از میان ما رفت و اشک حسرت را در دیده ها نشاند.
 
این مرد بزرگ‌، سیاستمداری دوراندیش و برجسته‌، مدیری شجاع و مدبر‌؛ با ایمانی راسخ‌، هوشی سرشار‌، مدیریتی درخشان‌ و صبر و تحملی مثال زدنی بود او که عاشق انقلاب اسلامی‌، سربلندی و عزت ایران و ایرانی بود و در این مسیر از هیچ مجاهدتی فروگذار نکرد.

این مجاهد خستگی ناپذیر که قلبش از عشق به اهل بیت طاهرین خاصه امام رئوف سرشار بود، اینک به صف بزرگان فقید انقلاب اسلامی حضرت امام (ره) و یاران بزرگ ایشان همچون شهیدان بهشتی‌، مطهری‌، مفتح و عزیزان سفرکرده‌ای چون آیت الله طبسی و آیه الله موسوی اردبیلی پیوست.

خدمات او چه در دوران دفاع مقدس و جانشین فرماندهی کل قوا و چه در سنگر ریاست مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری و چه در هشت سال دوران سازندگی ریاست جمهوری و خدمات صادقانه و ایثارگرانه او در همه زمینه‌ها بویژه در مقاطع حساس انقلاب اسلامی ماندگار و فراموش ناشدنی است.
 
 او از یاران صدیق و همراهان باوفای حضرت امام خمینی(ره) بنیانگزار جمهوری اسلامی و اندیشمندی بنام بود و در قبال توطئه ها و دسیسه های استکبار هوشمندانه عمل می کرد و یکی از چهره های مشهور جهان اسلام به شمار می رفت او همواره یار وفادار و همراه بزرگوار رهبر معظم انقلاب اسلامی باقی ماند. هاشمی گنجینه اسرارنظام و کتاب فشرده انقلاب اسلامی است و یاد و نام او در ذهن و جان مردمان این مرز و بوم و تاریخ ایران و اسلام همیشه خواهد درخشید.
 
اینجانب این ضایعه عظیم و اسفناک را به مقام معظم رهبری، ملت شریف و انقلابی ایران و مردم عزیز و قدرشناس کرج تسلیت عرض می کنم و امیدوارم خداوند منان روح بلند ایشان را با ارواح طیبه شهیدان و صالحان محشور فرماید و مغفرت و رحمت بی انتهای خویش را نصیب او گرداند.

رویا منیری

شهردار کرج درگذشت آیت اله هاشمی رفسنجانی تسلیت گفت
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.