1397/04/04

. دوشنبه

6/25/2018
کد مطلب : 55466
تاریخ ثبت : 1395/10/20-10:49
طی جلسه ای با همت معاونت حمل و نقل و ترافیک؛
بروز رسانی نرم افزارهای مسیریاب بررسی شد/تولید اولین نرم افزار آنلاین مسیریابی شهر کرج در آینده ای نزدیک

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج از برگزاری جلسه ای در راستای استفاده و بروز رسانی نرم افزارهای مسیریاب (GIS) با حضور کارشناسان این معاونت و مشاور لایه GIS ترافیکی خبر داد.
احمد افضلی این خبر را در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اعلام کرد و گفت: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج  جلسه ای را با حضور کارشناسان این معاونت و مشاور لایه GIS ترافیکی به منظور تحویل موقت پروژه و ارائه پیشنهادات نهایی توسط مشاور طرح مذکور برگزار کرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج اظهار داشت: در این جلسه شرایط استفاده بهینه و مطلوب تر از نرم افزارهای مسیریاب موجود و چگونگی به روز رسانی و ساخت این نرم افزارها توسط مسئولان حاضر تشریح شد.

افضلی ادامه داد: برای پیاده سازی پروژه لایه GIS ترافیکی، ابتدا حدود 350 نقشه شهر با هم ترکیب شد تا نقشه براساس فرمت GIS ایجاد شود، سپس برداشت عوارض ترافیکی شهر برای اولین بار و توسط پنج اکیپ، طی دو ماه انجام گرفت.

این مسئول گفت: در این مدت بیش از 12 هزار فیلد (در 16 گروه کلی و 140 زیرگروه) برداشت و وارد لایه ترافیک شد؛ خروجی این پروژه نقشه ای شامل تمام اطلاعات، عوارض، تابلوها و علائم ترافیکی شهر کرج می باشد که علاوه بر مدیران و کارشناسان شهری، برای کلیه شهروندان قابل استفاده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: همچنین نقشه های مذکور قابلیت به روز رسانی را دارند و در آینده ای نزدیک با ایجاد کمیته GIS در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج، اولین نرم افزار آنلاین مسیریابی شهر کرج نیز تولید خواهد شد.


 

بنفشه سادات آقایی

معاونت حمل نقل GIS شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.