1397/04/04

. دوشنبه

6/25/2018
کد مطلب : 55465
تاریخ ثبت : 1395/10/20-10:20

اجرای پروژه عمرانی در منطقه 10 شهرداری کرج/بهسازی معابر شهری

مدیر منطقه 10 شهرداری کرج از اجرای پروژه های عمرانی ضلع شرقی شهرک ارم حدفاصل جاده شهریار تا بلوار نیروگاه در منطقه 10 خبرداد.
عباس کمالی روستا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج افزود: جدولگذاری بلوار 30 متری که به دلیل عدم تملک فقط در یک لاین 15 متری اجرا می شد به طول دو هزار متر طول اجرا و به پایان رسید.

وی اظهار داشت: 10 هزار مترمربع زیرسازی این بلوار شروع و در حال انجام است در صورت اعتبار بودجه متمم روکش آسفالت به متراژ 10 هزار متر مربع تاپایان سال انجام می شود.

خیابان فریبا پروژه عمرانی

وی در ادامه افزود: بهسازی و مرمت خیابان فریبا به طول یک هزار و 500 متر شامل جدولگذاری سه هزار متر طول، زیرسازی و روکش آسفالت 10 هزار متر مربع اجراء و به اتمام رسیده است.

کمالی روستا گفت: برای جمع آوری و هدایت آبهای سطحی چهار حلقه چاه جذبی در این منطقه حفر شده است.

پروژه عمرانی شهرک وحدت

مدیر منطقه 10 شهرداری کرج اظهار داشت: طی یک ماه گذشته معابر شهرک وحدت شامل خیابان های 5،6،8 غربی و 3،5،6،7 شرقی روکش آسفالت شد.

کمالی روستا در خصوص پروژه عمرانی خیابان گلستان غربی از بلوار پاسگاه تا گلزار شهدای سرحدآباد افزود: متراژ خیابان 600 متر طول، جدولگذاری یک هزار و 200 متر طول، زیرسازی و روکش آسفالت به مساحت هفت هزار مترمربع اجرا شد.

وی با اشاره به این‌که اجرای عملیات عمرانی یکی از دغدغه‌های  شهرداری در راستای رفاه حال شهروندان است، افزود: حوزه عمران منطقه در طول سال با جدیت تمام اقدام به اجرای عملیات روکش آسفالت، پیاده‌روسازی و جدول‌گذاری در تمام معابر این منطقه کرده است.

معصومه مهتاب

اجرای پروژه عمرانی منطقه 10 شهرداری کرج بهسازی معابر شهری
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.