1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 55462
تاریخ ثبت : 1395/10/20-10:33
معاون فنی عمرانی شهرداری کرج:
اجرای پروژه های عمرانی نقش تعیین کننده ای در آینده شهر کرج دارند

معاون فنی عمرانی شهرداری کرج با اشاره به ضرورت اجرای پروژه های عمرانی در ارتقاء کیفی فضاهای شهری و فراهم کردن مقدمات آسایش شهروندان، گفت: اجرای پروژه های عمرانی نقش تعیین کننده ای در آینده شهر کرج دارند.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی اصغر کمالی زاده در آیین معارفه معاون فنی عمرانی و ترافیک این منطقه به اهمیت وجود حوزه عمران در هر منطقه و اشاره و بیان کرد: توجه به این حوزه موجب عمران و آبادانی در شهر می شود.

این مسئول از ایجاد چارت جدید برای واحد عمران در مناطق یاد کرد و افزود: با توجه به حجم سنگین اقدامات، در چارت جدید معاونت فنی عمرانی و ترافیک در هر منطقه تعریف شده و از این پس، عملکرد عمرانی در مناطق با جدیت و سرعت بیشتری پیگیری می شود.

وی اضافه کرد: با توجه به تخصیص کارکنان و کارمندان معاونت عمران، به جرات می توان گفت که کارکنان این معاونت، کارشناسانی خبره در این زمینه به شمار می روند و ارتقاء سازمانی صورت گرفته در راستای ارائه خدمات به نفع شهر و شهروندان است.

معاون فنی عمرانی شهرداری کرج همچنین از خواسته های به حق امام جمعه و شهروندان فردیس نسبت به ارائه خدمات بیشتر اشاره و بیان کرد: با توجه به اینکه فردیس از هسته مرکزی استان دور است باید خدمات به صورت ویژه به این محدوده ارائه شود که خوشبختانه منطقه 3 کرج نسبت به تحقق این مهم اهتمام ویژه ای از خود نشان داده است.

کمالی زاده از جمله اقدامات اجرایی در منطقه 3 از احداث پل بصیرت، پل شهدای ارتش، بلوار شهدای اقتدار و ... یاد و خاطر نشان کرد: اجرای این پروژه ها نشان از اهمیت فردیس برای شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کرج می باشد.

این مسئول در ادامه و در تشریح اقدامات عمرانی مهم در خصوص کاهش بار ترافیکی پل فردیس گفت: از جمله این اقدامات می توان احداث بزرگراه شهید همت و معرفی پیمانکار جهت ادامه این بزرگراه به گرمدره و انبار نفت همچنین ایجاد مسیری ویژه برای فردیس می توان اشاره کرد.

وی افزود: با اجرای این مهم، ترافیک پل شهید سلطانی به طور قابل توجهی کاهش می یابد و این امر قعطا موجب سهولت در تردد ساکنان فردیس خواهد شد.

کمالی زاده در پایان اضافه کرد: این پروژه از جمله پروژه های بزرگ شهرداری کرج بوده که در راستای درخواست های به حق ساکنان مناطق 3 و 10 شهرداری کرج در درست اجرا می باشد.

 

 

 

 

 
معصومه مهتاب

اجرای پروژه های عمرانی نقش تعیین کننده ای آینده شهر کرج دارند
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.