1397/02/04

. سه شنبه

4/24/2018
کد مطلب : 55453
تاریخ ثبت : 1395/10/19-14:12
قاسم پور:
نظارت بر پروژه های عمرانی از وظایف مهم شورای شهر است

عضو شورای شهر کرج با بیان اینکه کرج در حال حاضر به یک کارگاه عمرانی تبدیل شده است اظهار داشت: یکی از اهم وظایف شورای شهر، نظارت بر عملکرد دقیق شهرداری و رصد روند اجرای پروژه های عمرانی شهر است.
غفور قاسم پور در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: دغدغه شورای شهر در دوره چهارم، ایجاد تسهیلات در عبور و مرور بوده و است که در این راستا از ابتدای شورای چهارم شاهد انجام پروژه های متعدد عمرانی در شهر بوده ایم که  می توان از تبدیل شهر کرج به یک کارگاه عمرانی یاد کرد.
 
وی در ادامه بیان داشت: شورای اسلامی شهر کرج توجه خاصی به مناطق کم برخودار شهر دارد و تنها چاره توسعه این مناطق خدمات رسانی، مسیر گشایی و توانمند نمودن ساکنان این مناطق می باشد.
 
این مسئول در ادامه بر لزوم هم افزایی دستگاه ها جهت حل معضلات شهری تاکید کرد و گفت: امروزه با توسعه روز افزون شهر نشینی به مراتب با مشکلات و آسیب های اجتماعی بیشتری روبرو هستیم که حل آن به تفکیک بر عهده دستگاه ها و نهاد های مختلف ن است و حل آن نیازمند همفکری و مساعدت همه در کنار یکدیگر است.
 
وی گفت: با توجه به تنوع مسائل و آسیب های اجتماعی لزوم اجرای بیش از پیش برنامه های پیشگیرانه و مداخله های کاهش آسیب احساس می شود.
 
عضو شورای اسلامی شهر کرج افزود: با توجه به اهمیت آسیب های اجتماعی و روند رو به رشد آن، شهرداری به عنوان یک نهاد اجتماعی خود را موظف می داند که علاوه بر وظایف خدماتی به مسائلی از قبیل مقابله با آسیب های اجتماعی نیز توجه کند.
 
وی به استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در مجموعه مدیریت شهری در کنار دیگر دستگاه ها برای مقابله و رفع آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: هم افزایی و استفاده از پتانسیل ها و امکانات دستگاه های مختلف در کنار برنامه های راهبردی کاهش آسیب های اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

زهرا قاسمی

نظارت پروژه های عمرانی شورا
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.