1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 55451
تاریخ ثبت : 1395/10/19-13:28
موسوی خبر داد:
آغاز ثبت نام نوسازی ناوگان فرسوده بار در کرج

معاون برنامه‌ریزی و امور بار و مسافر سازمان پایانه های بار و مسافر از آغاز ثبت نام نوسازی ناوگان فرسوده سبک و سنگین بار شهر کرج خبر داد.
موسوی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اعلام کرد و با اشاره به مصوبه هیئت دولت و دستورالعمل سازمان شهرداری های کشور در خصوص نوسازی ناوگان فرسوده ادامه داد: با توجه به این مصوبه کلیه ناوگان باری سبک و سنگین شهر کرج از نظر حقوقی حقیقی و دولتی می‌توانند با دریافت ۸۰ درصد از قیمت خودروی جدید در قالب تسهیلات با نرخ سود ۸ درصد نسبت به تعویض خودروی فرسوده خود اقدام کنند.

این مسئول همچنین به عمر خودروهای شامل این طرح اشاره کرد و افزود: خودروهای سبک فرسوده با عمر بیش از ۱۵ سال و خودروهای سنگین با عمر بیش از ۲۰ سال مشمول این طرح خواهند شد.

وی در پایان به ثبت‌نام در محل پایانه شهید کلانتری اشاره کرد و افزود: کلیه متقاضیان می‌توانند در جهت تسریع در تکمیل اطلاعات و ارسال آن به سازمان شهرداری های کشور با مراجعه به پایانه شهید کلانتری حوزه مدیریت حمل و نقل بار با در دست داشتن مدارك شناسايي مالك و خودرو نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.

با توجه به آلودگی هوا بر اساس مصوبه فی مابین سازمان و پلیس راهور پس از این برای ناوگان فرسوده (کامیون) در شهر کرج مجوز تردد صادر نخواهد شد.

 
نازنین فرضی زاده

پایانه های بار مسافر شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.