1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 55446
تاریخ ثبت : 1395/10/19-12:21

دویست و هفتاد و دومین جلسه رسمی شورای شهر کرج تشکیل شد

دویست و هفتاد و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج به ریاست محمود دادگو در سالن جلسات پارلمان شهری کرج تشکیل شد.
به گزارش پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در ابتدای جلسه محمدصادق باغستانی، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر طی قرائت متنی، سالروز عملیات کربلای 5 را گرامی داشت.
 
در ادامه این جلسه مجید کاویانی، رئیس مرکز پژوهش ها و مطالعات راهبردی شورای شهر کرج با بیان اینکه اجرای برخی پروژه ها سبب ضرر و زیان برای برخی از مالکین شده و می شود، خواستار رسیدگی به این موضوع شد.
 
وی اظهار داشت: هر کسی سبب ضرر و زیان شخصی می شود در قبال آن مسئولیت دارد و باید با تدابیری که اندیشیده می شود زمینه ای برای جبران این اتفاق ها ایجاد شود.
 
سعید مصطفایی، رئیس کمیسیون حقوقی در پاسخ به دغدغه های مطرح شده عنوان کرد: همانگونه که قانون برای شخصی که به وسیله نقاشی امرار معاش می نماید و در اثر حادثه ای دست خود را از دست می دهد، منافعی را در نظر گرفته است، این موضوع نیز قائدتا برای اشخاصی که ملکشان دچار افت قیمت و ضرر و زیان می شود صدق می کند و از این رو باید با توافقاتی که در این زمینه می توان انجام داد، پیش از رفتن به محاکم به نتیجه قابل قبولی رسید.
 
در ادامه، دستور جلسات شورا مورد بررسی قرار گرفت، موضوع تملک املاک در مسیر بزرگراه شمالی از لوایحی بود که مطرح و ادامه بررسی آن به جلسه ای دیگر موکول شد.
 
پرداخت حقوق به مدت سه ماه به بانوانی که از مرخصی 9 ماهه زایمان استفاده می کنند از سوی شهرداری کرج، لایحه ای بود که به تصویب رسید و بر اساس آن شهرداری مکلف شد با توجه به عدم تمکین بیمه به پرداخت 9 ماه حقوق بانوان که در مرخصی زایمان به سر می برند، نسبت پرداخت حقوق سه ماه باقیمانده اقدام نماید که به این منظور مبلغ 450 میلیون ریال تصویب شد.
 
کمک مالی و مشارکت با مساجد، کانون ها و حسینیه ها از دیگر مباحث مطروحه در این جلسه بود که مصوباتی نیز داشت.

زهرا قاسمی

دویست هفتاد دومین جلسه رسمی شورای شهر کرج تشکیل شد
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.