1397/04/04

. دوشنبه

6/25/2018
کد مطلب : 55444
تاریخ ثبت : 1395/10/19-11:35
با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال؛
ناوگان حمل و نقل سازمان خدمات موتوری کرج تجهیز و نوسازی شد

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج از تجهیز و نوسازی ناوگان این سازمان خبر داد و افزود: این اقدام با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد ریال صورت گرفت.
علیرضا رحیمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اعلام کرد و گفت: تا کنون 10 دستگاه مینی لودر توسط سازمان خریداری شده و این ماشین آلات تا بهمن ماه سال جاری به خدمات موتوری تحویل داده می شود.

وي تاكيد كرد: با وارد شدن اين دستگاه ها به ناوگان سازمان خدمات موتوری، هزينه هاي تعمير و نگهداري ماشين آلات شهرداري تا 50 درصد كاهش و درآمد پایداری را برای سازمان ایجاد خواهد کرد.

رحيمي در ادامه با اشاره به توسعه روزافزون شهر كرج عنوان كرد: با توجه به هزينه هاي سنگين تعمير و نگهداري ماشين آلات و فعاليت شبانه روزي، دستگاه هاي موجود ديگر جوابگوي نياز كلانشهر كرج نيست كه جهت افزايش راندمان كاري و بهره وري بيشتر ، شهرداري كرج و سازمان خدمات موتوري خريد ماشين آلات جديد را در دستور كار خود قرار داد.

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج در پایان ارائه خدمات تعمير، سرويس و نگهداري كليه ماشين آلات تابعه شهرداري، فعاليت در زمينه امورات خدمات شهري و عمراني، جمع آوري و انتقال روزانه هزار و 100 تن زباله، ‌به مركز دفن را از جمله فعاليت هاي شاخص سازمان خدمات موتوري شهرداري كرج اعلام كرد.

 

نازنین فرضی زاده

خدمات موتوری تجهیز نوسازی ناوگان مینی لودر شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.