1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 55443
تاریخ ثبت : 1395/10/19-10:25
فیروزگاه:
اجرای پروژه های کلان عامل توسعه و خروج از گره های ترافیکی/ محتشم کاشانی در آستانه افتتاح

رئیس سابق کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج گفت: اجرای پروژه‌های کلان عامل توسعه شهری و خروج از بن‌بست‌ها و گره های ترافیکی است که اقدامات مرتبط با آن با هدف پایبندی به اصول صداقت، صراحت و عدالت به ثمر خواهد نشست.
سعید فیروزگاه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام خبر بهره برداری از تونل زیرزمینی محتشم کاشانی طی دو روز آینده اظهار داشت: زیرگذر محتشم کاشانی بزرگ‌ترین پروژه تاریخ شهری کرج و یکی از پروژه‌های ملی و سومین تونل زیرگذر کشوری محسوب می شود که به زودی شاهد بهره بردازی از این پروژه عظیم و ملی خواهیم بود.
  
وی افزود: شناسایی مشکلات، کمبودها، نیازهای مردم همچنین آگاهی از توانمندی‌ها، ظرفیت‌های استان منجر به رشد و توسعه استان می شود؛ مدیریت شهری کرج نیز در این راستا باید با اهتمام ویژه و برنامه ریزی دقیق زمان بهره برداری پروژه ها را سرعت ببخشد تا شاهد رشد و شکوفایی بیشتری در شهر باشیم.
 
فیروزگاه با اشاره به اینکه شهر کرج محل ورودی و خروجی 16 استان کشور است، بیان کرد: تلاش مدیریت شهری این کلانشهر پیگیری و ایجاد زیرساخت‌های شهری است.
 
وی با بیان اینکه تونل شهری محتشم کاشانی با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد تومان و ظرف مدت سه سال به بهره برداری رسید اذعان داشت: این زیرگذر دارای دو هزار و 700 مترطول است که حدود یکهزار و صد متر آن با تونل شهری مرتبط می شود و 550 متر آن مسقف و 550 متر آن روباز است و در ابعاد مختلف پروژه ای کلان و شاخص به شمار می رود.
 

 


فیروزگاه اظهار داشت: ارتقاء کیفی پروژه های مختلف با محوريت مدیریت هزینه و زمان رسالت اصلي مدیریت شهری در اجرای پروژه هاست.
 
وی تاکید کرد: باید در اجرای کیفی پروژه های عمرانی مدیریت لازم صورت بگیرد که مدیریت شهری کرج در حیطه فعالیت ها و وظایف خود تمهیدات ویژه ای را در این زمینه اندیشیده و اجرایی کرده است تا عمر مفید پروژه ها در دوران بهره برداري افزایش يابد و هزینه های نگهداری پروژه ها به حداقل برسد.

عضو شورای اسلامی شهر کرج خاطر نشان کرد: پروژه ملی تونل محتشم کاشانی در راستای اجرائی نمودن اهداف کلان عمرانی، مرتفع ساختن معضلات ترافیکی و سهولت در عبور و مرور شهروندان بر اساس نیازسنجی های منطقه ای کلید خورد و طی چند روز آینده نیز به بهره برداری می رسد.

رویا منیری

پروژه های کلان عامل توسعه محتشم کاشانی شورای شهر کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.