1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 55438
تاریخ ثبت : 1395/10/19-10:20
در منطقه 1 شهرداری کرج انجام شد:
پاکسازی بیش از2 هزارمتراز زمین های بایر/ 1000متراز جویهای سطح منطقه لایروبی شد

مدیر منطقه 1 شهرداری کرج از پاکسازی دو هزار و 300 متر مربع اززمین های بایرو لایروبی جویها به متراز یک هزار و 150 متر در سطح منطقه خبر داد.
علیرضا کیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عنوان کرد: حوزه خدمات شهری منطقه 1 شهرداری کرج طی روزهای گذشته اقدامات مطلوبی را به انجام رسانده که جمع آوری 600 تن زباله از جمله این فعالیت ها می باشد.

مدیر منطقه 1 شهرداری کرج همچنین از پاکسازی 213 متر مربع از دیوار های سطح منطقه که با پوستر تبلیغاتی پوشانده شده بود خبر داد و گفت: این عملیات به طور روزانه از سوی نیروهای خدمات شهری و در راستای تنظیف شهر و افزایش رفاه شهروندان انجام می شود.

وی در ادامه  به جایگاه مهم حوزه خدمات شهری به عنوان یکی از هسته‌های مرکزی مدیریت شهری اشاره و بیان کرد: حوزه خدمات شهری با عملکرد مطلوب خود روح و روان تازه‌ای به کالبد شهر می بخشد و نقش تعیین‌کننده‌ای در سازمان‌دهی و ارائه خدمات بر اساس نیازهای شهروندان دارد.

مدیر منطقه 1شهرداری کرج در پایان با اعلام رضایت از عملکرد حوزه خدمات شهری منطقه خاطر نشان کرد: این حوزه در راستای ارتقای کمی و کیفی خدمات شهری، جلب مشارکت عمومی شهروندان تا کنون گام های موثری را برداشته است و تا پایان سال نیز برنامه های مدونی را در این زمینه اجرایی می کند.

سمیه احمدی

اقدامات خدمات شهری کرج شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.