کد مطلب : 55438
تاریخ ثبت : 1395/10/19-10:20
در منطقه 1 شهرداری کرج انجام شد:
پاکسازی بیش از2 هزارمتراز زمین های بایر/ 1000متراز جویهای سطح منطقه لایروبی شد

مدیر منطقه 1 شهرداری کرج از پاکسازی دو هزار و 300 متر مربع اززمین های بایرو لایروبی جویها به متراز یک هزار و 150 متر در سطح منطقه خبر داد.
علیرضا کیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عنوان کرد: حوزه خدمات شهری منطقه 1 شهرداری کرج طی روزهای گذشته اقدامات مطلوبی را به انجام رسانده که جمع آوری 600 تن زباله از جمله این فعالیت ها می باشد.

مدیر منطقه 1 شهرداری کرج همچنین از پاکسازی 213 متر مربع از دیوار های سطح منطقه که با پوستر تبلیغاتی پوشانده شده بود خبر داد و گفت: این عملیات به طور روزانه از سوی نیروهای خدمات شهری و در راستای تنظیف شهر و افزایش رفاه شهروندان انجام می شود.

وی در ادامه  به جایگاه مهم حوزه خدمات شهری به عنوان یکی از هسته‌های مرکزی مدیریت شهری اشاره و بیان کرد: حوزه خدمات شهری با عملکرد مطلوب خود روح و روان تازه‌ای به کالبد شهر می بخشد و نقش تعیین‌کننده‌ای در سازمان‌دهی و ارائه خدمات بر اساس نیازهای شهروندان دارد.

مدیر منطقه 1شهرداری کرج در پایان با اعلام رضایت از عملکرد حوزه خدمات شهری منطقه خاطر نشان کرد: این حوزه در راستای ارتقای کمی و کیفی خدمات شهری، جلب مشارکت عمومی شهروندان تا کنون گام های موثری را برداشته است و تا پایان سال نیز برنامه های مدونی را در این زمینه اجرایی می کند.

سمیه احمدی

اقدامات خدمات شهری کرج شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.