1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 55437
تاریخ ثبت : 1395/10/19-09:51
عربيان خبر داد:
سازمان فرهنگي کرج حامي طرح تعالي مدارس است/نقش نسل جوان در آموزه های دینی

مدیر عامل سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری کرج با اشاره به اینکه طرح تعالی مدارس نقش بسزایی در پیشرفت نسل جوان در آموزه های دینی، اسلامی و رفع معضلات این نسل دارد، گفت: سازمان فرهنگی حامی اجرایی شدن این طرح در تمام مدارس شهر است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، حسین عربیان در بازدیدی که به همراه عضو شورای اسلامی شهر کرج، معاون فرهنگی و هنری و سرپرست امور هنری از هنرستان کارو دانش علامه امینی داشت، حمایت از طرح تعالی مدارس را جزء برنامه های این سازمان دانست و گفت: ایجاد شور و نشاط اجتماعی و افزایش مشارکت و مسئولیت پذیری دانش آموزان از اهداف این سازمان بوده که به منظور جلوگیری از موازی کاری و اتلاف هزینه ها در اجرای طرح های فرهنگی و اجتماعی با ارگان های دیگر نظير آموزش و پرورش مشارکت و همکاری می کنیم.

این مسئول اظهار داشت: فعالیت سازمان فرهنگی، ورزشی بسیار گسترده است زیرا قرآن، فرهنگ، هنر و ورزش مواردی است که با زندگی تمام اقشار یک جامعه و شهروندان گره خورده و توقع مردم از این سازمان بسیار بالاست به همین دلیل این سازمان به منظور افزایش بهره وری و کارآیی و تأثیرگذاری خود علاوه بر اجرای مستقل برنامه های متنوع در این حوزه اقدام به مشارکت با انجمن های هنری، ارگان های دولتی که وظیفه مشابه دارند و آموزش و پرورش که بدنه غنی و گسترده ای از کودکان، جوانان و نوجوانان را در خود جای داده است، کرده است.

وی ادامه داد: طرح تعالی مدارس در 9 محور آموزش خانواده، آسیب های اجتماعی، فعالیت های پرورشي و ... تمرکز دارد که پیوند فرهنگسراها و مدارس می تواند در تحقق اهداف فوق و ياري رسان آموزش و پرورش باشد.

در پایان بازدیدی از آثار هنری دانش آموزان این هنرستان كه در زمينه معرق، خیاطی، چرم دوزی، کار روی شیشه و ... فعاليت مي كنند، انجام شد و مديرعامل سازمان فرهنگي پيشنهاد داد تا از توان دانش آموزان در جهت برگزاری نمایشگاه هاي صنایع دستی و هنرهاي تجسمي استفاده شود.

 

نازنین فرضی زاده

طرح تعالی فرهنگی مدارس شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.