1397/03/30

. چهارشنبه

6/20/2018
کد مطلب : 55427
تاریخ ثبت : 1395/10/19-08:19
در بهمن ماه سال جاری؛
فاز اول پروژه شهدای اقتدار در منطقه 3 کرج به بهره برداری می رسد

مدیر منطقه 3 شهرداری کرج از بهره برداری فاز اول پروژه عمرانی شهدای اقتد ار در این منطقه خبر داد و گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر 264 میلیارد ریال در حال اجرا می باشد.
مهدی فاطمی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر اظهار داشت: پروژه مذکور با طول چهار هزار و 600 متر از خیابان اسکویی، نقطه مرزی منطقه 3 و 10 آغاز و تا محدوده مخابرات خوش طینت در بلوار شهرک ناز ادامه می یابد.

این مسئول با اشاره به اینکه هزار و 500 متر از عملیات عمرانی پروژه فوق طی سنوات گذشته و با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال اجرا شده است، عنوان کرد: این عملیات شامل مخلوط برداری، زیرسازی، دیوارچینی، سیمان کاری، سنگ در پوش روی دیوار، نرده کشی فلزی، جدول گذاری و آسفالت می باشد.

وی اضافه کرد: در قسمت شمالی پروژه نیز هزار متر بلوار، 35 متر جدولگذاری، لوله گذاری و زیرسازی اجرایی شده و تا بهمن ماه سال جاری پس از اجرای عملیات آسفالت، شاهد بهره برداری از فاز اول پروژه عمرانی شهدای اقتدار خواهیم بود.

فاطمی متراژ جدول گذاری را سه هزار و 500 متر ذکر و عنوان کرد: در این پروژه شش هزار مترمربع  تسطیح و رگلاژ، 30 هزار مترمکعب خاک برداری، 15 هزار متر مکعب خاک ریزی، چهار هزار متر دیوار چینی وهفت هزار متر  مربع سیمانکاری صورت گرفته است. همچنین در راستای ارتقاء سطح کیفی پروژه مذکور، 700 متر هدایت آبهای سطحی در ابتدای پروژه و پنج هزار متر مربع زیرسازی اجرایی شده است.

این مسئول افزود: با افتتاح بلوار شهدای اقتدار درمنطقه 3 شهرداری کرج، شاهد روان سازی ترافیک و تسهیل در تردد وسایط نقلیه و عابرین پیاده دربلوار شهدای فردیس و محدوده خیابان کانال به سمت شهرک ناز خواهیم بود.

مدیر منطقه 3 شهرداری کرج در پایان سخنان خود از اجرای ادامه پروژه یاد کرد و گفت: ادامه این پروژه به طول دو هزار و 100 متر در حاشیه کانال بیدگنه اجرا می شود، این مسیر هم اکنون در حال اجرای عملیات عمرانی بوده و با توجه به برنامه زمانبندی تا شش ماهه اول سال 97 فاز دوم شهدای اقتدار نیز به اتمام خواهد رسید.


 
 
 
 
معصومه مهتاب

فاز اول پروژه شهدای اقتدار منطقه 3 کرج به بهره برداری می رسد
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.