1397/03/06

. يكشنبه

5/27/2018
کد مطلب : 55423
تاریخ ثبت : 1395/10/18-13:29

واحدهای صنفی بدهکار منطقه 9 شهرداری کرج پلمپ شدند

مدیر منطقه 9 شهرداری کرج از پلمپ تعدادی از واحد صنفی بدهکار در این منطقه خبر داد و گفت: این امر در راستای اجرای مصوبه کمیته درآمدی با حکم قضایی و همکاری نیروهای انتظامی انجام شد.
عزیز صدرنژاد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عنوان کرد: حوزه اصناف منطقه 9 شهرداری کرج طی اقدامی تعدادی از واحد صنفی بدهکار را در بلوار دانش آموز و بلوار هفت تیر پلمپ کرد.

مدیر منطقه 9 شهرداری کرج اظهار داشت: پلمپ این واحد های صنفی پس از ابلاغ اخطارهای قانونی توسط حوزه اصناف، حقوقی و اجرائیات منطقه و با اخذ حکم قضایی به واحدهایی که در پرداخت عوارض خود کوتاهی کرده بودند و یا پروانه کسب نداشتند اجرایی شد.

صدرنژاد بیان کرد: این صنوف اغلب بدلیل استنکاف در پرداخت عوارض سالیانه و بدهی خود تعطیل شدند که تا اطلاع ثانوی و تعیین تکلیف بدهی، واحدهای مذکور حق بازگشایی و ادامه فعالیت را ندارند.

وی با بیان اینکه تعامل بین شهرداری و صنوف وحدت رویه بین این دو مجموعه را دو چندان می سازد و پرداخت به موقع عوارض به شهرداری ها از جمله تعهدهای قانونی و اجتماعی این واحدها می باشد که باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد، گفت: از صاحبان صنوف انتظار می رود با پرداخت به موقع عوارض شهرداری، نقش موثری را در خدمات رسانی بهتر به شهر و شهروندان ایفا کنند.

مدیر منطقه 9 شهرداری کرج در پایان خاطر نشان کرد: امید می رود با توجه به تلاش های انجام شده در حوزه های حقوقی، اصناف و اجرائیات منطقه در زمینه دریافت عوارض صنوف، گام های موثری را در راستای خدمات رسانی مناسب تر جهت رضایتمندی شهروندان و حفظ آرامش آنها برداریم

سمیه احمدی

پلمپ واحدهای صنفی =بدهکار شهرداری کرج
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید

آخرین مطالب

----------
انتشار مطالب با ذكر منبع ( پایگاه خبری مدیریت شهری كرج ) بلامانع است.